Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kolejni pacjenci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. "Mężczyzna przyjechał z Berlina"

- Pacjenta z podejrzeniem zakażenia koronawirusem przywieźliśmy z Nowej Soli – powiedział Maciej Klim, ratownik medyczny ze szpitala w Zielonej Górze. – Teraz naprawdę nie wiadomo, kiedy znów zadzwoni telefon i pojawią się kolejni pacjenci. To jest mężczyzna w wieku 72-lat. Przyjechał z Berlina. Kaszle, ma objawy typowo chorobowe. Członek rodziny zgłosił, że konieczne są badania. Dlatego prosimy, by się zgłaszać, nie bać się, nie bagatelizować. My nie lekceważymy żadnego przypadku. Badania są szybko wykonywane, nie ma sensu się zamartwiać. W internecie widzimy maski po 500 zł, które ludzie kupują. Ja nawet nie chcę tego komentować. To przecież nie ma sensu. Grypę mamy co roku. Myślę, że do koronawirusa trzeba będzie się tak samo przyzwyczaić. Musi tylko zniknąć ten cały szum.

0
0
196
Podziel się
Komentarze (196)
zobacz więcej komentarzy (196)
KOMENTARZE
(196)
yyyyyyyyyyyy
3 lata temu
narescie opozycja została uszczesliwiona tak bardzo pragneła choroby az poganiała rzad a teraz sieniem panki jest okazja do wielkich nielegalnych zysków
Mix
3 lata temu
Wirus raczej nie zniknie tak szybko. Są kraje gdzie jest już ciepło i mimo to dalej zaraża. A ograniczenie lub zakaz przelotów samolotem nic nie daje. Bo przecież większa część ludzi w Europie przemieszcza się drogą lądową.
Ingrid
3 lata temu
Nie martwić się i zgłaszać się, a nie dawniej jak kilka godzin temu pisali jak to ratownicy uciekają z dyżurów jak jest podejrzenie koronawirusa i żeby nie dzwonić po karetkę. To jak ludzie się mają zgłaszać?
Virus który r...
3 lata temu
heheeheheh
To nie jest s...
3 lata temu
Najlepsze że na Aliexpress sprzedają maski na twarz z chin haha. Pewnie gratis koronowirusa haha
...
Następna strona