Trwa ładowanie...
bEKpuuvF
Notowania
Przejdź na

Kołodziejczak idzie po władzę. "Trzeba stworzyć rząd, który nie będzie podkładał nóg, a podawał rękę"

AgroUnia staje się partią. Ruch rolniczy chce zdobyć władzę, by mieć wpływ na polską wieś. - Partię zakładamy ze względów technicznych. Jeśli chodzi o wizję, to ta, która nas najbardziej interesuje, to obrona polskiej wsi. Mam nadzieję, że będziemy potrzebowali dużo mniej czasu, niż do tego momentu, aż ktoś z nas będzie premierem czy ministrem. Patrząc na obecnego ministra rolnictwa, jest to urząd tak obrzydzony, że mało kto myśli, by być ministrem. Chciałbym, żeby ktoś od nas, jakiś fachowiec, piastował tę funkcję. Czy ja? Jeszcze nie wiem - powiedział w programie "Money. to się liczy" Michał Kołodziejczak, lider AgroUnii. - Chcielibyśmy decydować o sprawach, które są dla nas najważniejsze. Zaczynamy mocno wracać do minionego systemu politycznego. Mnie też irytuje, gdy słyszymy, że polskie rolnictwo ma się dobrze. Trzeba stworzyć rząd, który nie będzie podkładał nóg, tylko podawał rękę - dodał.

0
0
51
Podziel się
Komentarze (51)
zobacz więcej komentarzy (51)
bEKpuuvR
KOMENTARZE
(51)
Anty rolnik
2 miesiące temu
Trzeba Was edukować bo jesteście ciemna masa zmienna jak chorągiewka na wietrze. Trzeba było myśleć na wyborach a nie głosować na pisiorow. Obym was nie spotkał na swojej drodze.
Cenzor
2 miesiące temu
No cóż idą po władzę bo pracować się już nie chce i widzą , że można łatwiej kasę zarabiać . Aby polskie rolnictwo stało się normalnym trzeba by było na 10 lat odsunąć wszystkich chłopków od rządu . Jakikolwiek ich udział będzie reformy i dodam niezbędne zmiany blokował . A zmienić trzeba bardzo bardzo dużo . Agrounia nie tylko niczego nie zmieni ona tylko te istniejącą w polskim rolnictwie patologie powiększy .
Anatol
2 miesiące temu
Polskie rolnictwo ma się super dobrze. Chłopstwo jeszcze nigdy w historii nie zarabiało/ dostawało tak dużych pieniędzy za tak mały nakład pracy. Podatkow nie płacą. Zlikwidować wreszcie Krus !!!!!
bEKpuuwj
Pipi
2 miesiące temu
Czemu porównujecie go do Leppera? Lepper to był dobry gość, I za dużo wiedział dlatego go sprzątnęli.
Obserwator
2 miesiące temu
Kołodziejczak to brunatny Leppair z początków działalności. Stop wichrzycielom! Już raz to przerabialiśmy
...
Następna strona