Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Maciej Rynkiewicz
|

Ale zrobili dowcip Kurskiemu

0
Podziel się:

A europoseł na żart odpowiedział tak, jakby nie był sobą - stwierdza Maciej Rynkiewicz.

Ale zrobili dowcip Kurskiemu

Jacek Kurski to osoba o nieprawdopodobnym poczuciu humoru. Dawny _ Bulterier Kaczyńskiego _ - czy też jak wolą niektórzy _ Pierwszy pistolet na Wiejskiej _ - dobrą formę trzyma od lat. Martwię się jednak, że te wakacje nieco go przytemperowały.

Każdy, kto zna posła Kurskiego, wie, że to raczej typ obronno-zaczepny, który lubi wyrafinowane i piekielnie trafne _ uprzejmości _. Co prawda złośliwe, ale bardzo inteligentne.

Udowodnił to już nie raz: kiedy Marek Jurek wpadł na pomysł założenia swojej partii, prześmiewczo skontrował _ Na scenie politycznej nie może mieć dużego wpływu partia, która mieści się w jednej windzie . Z kolei Mariana Krzaklewskiego pytał, czy jest mężczyzną i liderem, czy jest babą, która wisi u klamki Wałęsy. _

Czytaj więcej [ ( http://static1.money.pl/i/h/111/124015.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/komentarze/artykul/co;jacek;kurski;chlapnal;stojac;w;korku,161,0,1094049.html) *Co Jacek Kurski chlapnął, stojąc w korku? * O tym, co wymyślił poseł Solidarnej Polski, pisze Maciej Czujko.

Ostre i bardzo dowcipne komentarze są specjalnością Kurskiego, dlatego bez wahania poprosiliśmy go o wypowiedź w jego własnej sprawie. Europoseł w 2006 roku oskarżał byłego prezesa PZU Cezarego Stypułkowskiego o to, że za pieniądze instytucji finansował billboardy Donalda Tuska. Okazało się jednak, że to bzdura i nikt nikomu nie płacił. Potwierdził to wczoraj Sąd Najwyższy, nakazując Kurskiemu publikację słów:

_ Ja, Jacek Kurski przepraszam Pana Cezarego Stypułkowskiego za naruszenie jego dóbr osobistych w postaci godności, czci oraz dobrego imienia swoimi licznymi, niezgodnymi z prawdą wypowiedziami sugerującymi, iż Pan Cezary Stypułkowski jako prezes PZU SA w 2006 r. uczestniczył w tzw. aferze billboardowej. _

Były prezes PZU zagrał w stylu Kurskiego i _ poprosił _, by winny wyraził skruchę nie gdzie indziej, tylko właśnie na billboardzie. Uczeń przerósł mistrza? - chcieliśmy zapytać europosła, licząc że podniesie rękawicę i pociągnie jeszcze temat. Zdawkowo odmówił. Na wakacjach widać śmieszą tylko własne dowcipy.

Czytaj więcej o prawicy w Polsce w Money.pl
Będzie nowa partia. Budują struktury w kraju Europoseł Solidarnej Polski twierdzi, że jest miejsce na prawicę bez Jarosława Kaczyńskiego.
Staniszkis o PiS: Jestem zaskoczona tępotą Zdaniem Stefana Niesiołowskiego inicjatywa Ziobry może odnieść sukces.
"To jest dramat". Zbigniew Ziobro poza PiS? _ - List to krzyk rozpaczy wysyłany do mediów, bo nie ma możliwości kontaktu z prezesem - _twierdzi profesor Jadwiga Staniszkis.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)