Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koniec galerii handlowych? "Mniejsze nadal będą budowane"

Galerie handlowe w kryzysie. - To nie jest spowodowane koronawirusem. Nie powstają nowe, bo były już zbudowane, rynek jest nasycony. Oczywiście przez pandemię ludzie przestali lub rzadziej chodzą do galerii, co powoduje, że nowe galerie nie będą powstawały. Chociaż małe galerie, gdzie do sklepów wchodzi się z parkingu, będą powstawały, mamy zapytania ofertowe, możemy pozyskiwać kontrakty - powiedział w programie "Money. To się liczy" Dariusz Grzeszczak, prezes Erbud. - To może być chwilowa zmiana i takie zapotrzebowanie, ale duże galerie handlowe i tak już w zeszłym roku nie były budowane. To efekt nasycenia rynku, a teraz następuje weryfikacja tego rynku - dodał.

0
0
35
Podziel się
Komentarze (35)
zobacz więcej komentarzy (35)
KOMENTARZE
(35)
Nikaa28
2 lata temu
Ja w niedzielę śpię w swoim mieszkaniu do południa, po sobotnim wieczorze spędzonym z przyjaciółmi w pubie. Potem idę na basen i po drodze na jakiś obiad w restauracji. Potem wracam do swojego mieszkania, przebieram się i kolejny wieczór w pubie. Potem wracam, kapiel, czasem jakiś seks i spokojny sen. W poniedzialek znów do korpo. Całkiem lubię te wolne niedzielę. Mogę się wtedy więcej wybawić.
My
2 lata temu
Galerie się obronią. Mnóstwo młodzieży tam chodzi w tygodniu po zakupy i spędzać czas. W niedziele śpią do południa, a potem idą do pubu, zabawić się. Puby czynne i w niedziele. To nawet fajne, bo jest taki dzień, tylko do zabawy i spotkań przy piwku.
teraz ludzie
2 lata temu
zamiast chodzić do galerii- całe niedziele spędzają każdy w swoim laptopie, w internecie. Są miliony galerii internetowych. Tylko, że te poprzednie płaciły PODATKI!!! A internetowe nie płacą!!!To rano w niedzielę siadam do Netu, a w poniedziałek kurier mi je dowozi z netu i , bez podatków!! Zakupy spozywcze to samo. W niedzielę mam dalej dzień zakupów, tylko inną drogą. To nawet wygodniejsze i tańsze!!
lesio
2 lata temu
Czasy tego typu budowli wlasnie mijaja i tak sie koncza mzonki o bogactwie a zreszta dosyc kasy wyprowadzili z kraju....
wiga
2 lata temu
a ileż to można kupować ciuchów? Od roku to tylko kupiłam sandały na ciepłe dni, a obecnie zamierzam kupić cieplejsze byty na zimową porę, i tyle.
...
Następna strona