Trwa ładowanie...
bFfdvXUB
Notowania
Przejdź na

Koniec miesiąca i pierwsze zwolnienia. "Wiele osób straci pracę, to będzie postępować"

- Rozmawiam z moimi klientami i z tym rozmów wynika, że w najbliższym czasie bardzo wielu Polaków straci pracę - powiedziała prof. Monika Gładoch, specjalista prawa pracy, UKSW. – Będą wręczane wypowiedzenia. Pierwsze uderzenie nastąpi już teraz. To jest nadzwyczajna sytuacja, z jaką nie mieliśmy do czynienia do lat. Myślę, że w kolejnych miesiącach będzie to postępowało, jeśli pomoc państwa nie będzie adekwatna do potrzeb przedsiębiorców. Nie można prowadzić firmy bez przychodu, dochodu, obrotu, bez wyników finansowych. Po prostu się nie da. To nie jest tak, że przedsiębiorcy gromadzą swoje pieniądze w bankach i nie chcą ich wypłacić. Od początku roku w niektórych sektorach już był problem, np. w przypadku firm eventowych. Pracodawcy pytają mnie, czy można zwalniać zdalnie. Niestety to jest możliwe. Z podpisem elektronicznym można składać oświadczenia woli. Ale są też inne rozwiązania: zmniejszenie etatu, czyli szukanie rozwiązań, które pozwoli zachować...

rozwiń
0
0
174
Podziel się
Komentarze (174)
zobacz więcej komentarzy (174)
bFfdvXUN
KOMENTARZE
(174)
Ufo
2 lata temu
Niech wszyscy sobie przypomną jak pomagało PO przy ostatnim kryzysie . Myślę jedno a nawet jestem pewny że jak by rządzili do tej pory mięli byśmy drugie Włochy .A może i lepiej .
wola kupic go...
2 lata temu
niz ratowac gospodarke.wybory. cieniasy
Jako-Tako
2 lata temu
Łupienie średnich i bogatszych już nie wystarczy aby nieroby leżały bykiem i się śmiały z pracujących.
bFfdvXVf
zezowata
2 lata temu
He he he a na okraglo piali ze to wina Tuska !!! i co teraz slepia i rozum sie otworzyly ? walnijcie sie piescia w piers i przyznajcie - to moja wina !!! moja ,twoja nasza wina .Za miche ryzu oddali dusze diablu !!!
next_piotr
2 lata temu
ludzie nie martwcie sie o piniondze, rzond ma skitrane 300 miliardow z dodatkowego vatu
...
Następna strona