Trwa ładowanie...
bEseCDuJ

Notowania

Przejdź na

Koronawirus a gospodarka. "W Chinach widać odbicie"

- Mimo niższej ceny KGHM funkcjonuje i eksportuje - mówi w programie specjalnym WP Koronawirus Marcin Chludziński, prezes miedziowego giganta. Jak dodał, w Azji widać ożywienie względem stycznia i pierwszej połowy lutego. - To oczywiście zasługa dużych programów stymulacyjnych, ale widać różnicę - powiedział Chludziński. Prezes KGHM ma również nadzieję, że podobnie sprawa będzie wyglądać w Europie.

14-04-2020
Tagi:
chiny, gospodarka, wideo, kghm, koronawirus, mtsl
0
0
273
Podziel się
Komentarze (273)
zobacz więcej komentarzy (273)
bEseCDuV
KOMENTARZE
(273)
mao
rok temu
komunistyczna zaraza z chin
***
rok temu
a skąd Chiny wiedziały że potrzebnych jest 20 miliardów maseczek? o innych przyłbicach itp. nie wspomnę
polako
rok temu
Bezsensowny artykuł i porównania.Po pierwsze w Chinach ile żyje ludzi a ile nawet łącząc wiele państw razem w Europie.Po drugie tam nie przejmują się ludźmi nadal są obozy koncentracyjne komuna w najgorszym znaczeniu.Po trzecie Chinki rząd zawsze sieje propagandę i z pewnością jest duża umieralność.Po czwarte większość dziennikarzy z Europy nie jest wpuszczana do Chin więc jak dziś dziennikarstwo wygląda na domysłach a nie faktach to ci co piszą podobne artykuły niech lepiej piszą bajki dla dzieci
bEseCDvn
zybi
rok temu
Zamiast nawoływać do "odwrotu od Chin" czyli działań ideologicznych, obniżmy cenę produkcji na tyle by by kupowanie u nich wraz kosztami transportu wychodziło drożej. To będzie pragmatyzm.
john
rok temu
No proszę,w komentarzach wszyscy śpiewają jak Tramp gra.Słowa największego bandyty i terrorysty gospodarczego stały się prawdą.
...
Następna strona