Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koronawirus a wesele. W części kraju wracają obostrzenia

- Wyobrażam sobie kontrole na ślubie, ale te kontrole musiałyby naszym zdaniem być przeprowadzone nie przez policję – jak to było sugerowane – ale przez służby sanitarne. Jakoś wjazdu policji na sygnale na wesele sobie nie wyobrażam – mówi w programie "Money. To się liczy" Agnieszka Winnicka z Polskiego Stowarzyszenia Branży Ślubnej. – Jednocześnie nie uważam, w sytuacji, gdy zakażeń przybywa, że takie kontrole nie są złym pomysłem – dodała. W czwartek resort zdrowia przedstawił listę powiatów, gdzie wraca część obostrzeń. Oznacza to zmiany w organizacji wesel, wydarzeń sportowych czy obowiązek zasłaniania nosa i ust wszędzie, nie tylko w pomieszczeniach.

0
0
27
Podziel się
Komentarze (27)
zobacz więcej komentarzy (27)
KOMENTARZE
(27)
Natalia
3 lata temu
Pytanie za 100 punktów. Jak ktoś mieszka w czerwonej strefie, a wesele ma być np w żółtej to co wtedy? Robić na 100 osób czy wybierać kto jest lepszy i informować połowę, że mają się nie zjawiać?
Wirusek
3 lata temu
Miałam przyjemność obsługiwać infolinię TIP ( telefoniczną informacja pacjenta) oraz później IDO ( informacja dla obywatela). Rozmawiałam z tysiącami osób, z setkami górników którzy siedzieli na kwarantannach z dodatnim wynikiem wraz z całymi rodzinami. Każdego z nich pytałam jak się czuje z czystej ciekawości. Żaden z nich nie miał żadnych objawów, każdy był zdziwiony że jest zakażony. Sanepidy robiące co chcą, przedłużające im kwarantannę po 6 tygodni. Ten wirus w Polsce to wielka ściema, trzeba było jakoś zacząć niszczyć kopalnie, a teraz jak słyszę inne duże firmy które są ogniskami zakażeń. Trzeba jakoś zacząć kontrolować wesela, może zaraz wprowadzą podatek od prezentów ślubnych skoro wszystko będzie zarejestrowane. Ja 5 miesiąc chodzę w tej samej masce, jeżdżę codziennie setki kilometrów , mam choroby współistniejące i nigdy nie zachorowałam. Pozdro dla tych co wierzą w naszego ukochanego wiruska :)
Skarbowka
3 lata temu
Będzie pożywienie dla US z wesel, fakturki pod lupę, prezenty, będą mieli wszystkich gości to ich urząd rozlicz organizatorów też z lewych faktur. To PIS dokładnie przemyślał. Młodzi i goście zapłacą jak za zboże do US
Paulinka
3 lata temu
Zrezygnowałam z wesela na 150 osób. Będzie tylko najbliższa rodzina, wesele wyprawiamy u mnie na podwórku. Zamówiliśmy jedzenie z Caternigu Blue, oni mają namioty więc one będą rozstawione. Nigdy nie byłam na weselu na świeżym powietrzu, moje będzie pierwsze. Mam nadzieję tylko, że pogoda dopisze. :)
lolek
3 lata temu
Dla czego tylko kilka województw?Przecież wszędzie będzie rosło zagrożenie!Natychmiast w całymkraju zakaz wesel,chrzcin,itd itp.....
...
Następna strona