Trwa ładowanie...
bDTLBCZh

Notowania

Wesela 2020 – Wszystkie wiadomości

169
08.09.2020 15:37

WESELA 2020
 / 
Koronwirus. Wesela do 50 osób? GIS o przyszłych wytycznych

Od października wesela mogą się skurczyć. Szef GIS będzie rekomendował zmniejszenie liczby weselników do 50 osób od połowy października .

356
13.08.2020 17:07

COVID-19
 / 
Koronawirus w Polsce. Zabawa w czerwonych strefach. "Dystans znika po toaście. Wesela to żywioł"

- Ludzie, jak wypiją kieliszek alkoholu, to zapominają o zachowaniu dystansu. Nie jesteśmy w stanie utrzymać dystansu. Upominanie nic tu nie da - mówią nam właściciele domów weselnych i restauracji, które znalazły się w czerwonej strefie. Te, których nie objęły restrykcje, z niepokojem śledzą to co się dzieje po sąsiedzku.

341
07.08.2020 10:30

FIRMA
 / 
Koronawirus. Wesela w czerwonych strefach. "Ludzie odwołują i organizują je w ogrodach"

- Panny młode do nas dzwonią i płaczą w słuchawkę - słyszymy w domach weselnych, które znajdują się w "czerwonych strefach". Są domy, które w ogóle zawieszają działalność na najbliższe miesiące. I dodają, że wesela teraz będą często organizowane w ogrodach.

9
06.08.2020 11:32

KORONAWIRUS
 / 
Limit gości na weselu. "To jak najbardziej logiczne"

Czy można sobie wyobrazić wesele bez przytulania i buziaków? – Takie wesela już mają miejsce - mówi w programie "Money. To się liczy" Agnieszka Winnicka z Polskiego Stowarzyszenia Branży Ślubnej. – To jest kwestia uświadomienia, co jest ważniejsze. Czy to, że 150 osób przytuli się z parą młodą i da jej buziaka, czy że jednak staniemy sobie w odległości 1,5 metra i powiemy: kochani, wszystkiego najlepszego. To jest coś za coś – wskazuje ekspertka. Jej zdaniem wprowadzenie limitu gości na weselu na poziomie 50 osób w strefach czerwonych i 100 osób w żółtych - co zapowiedziało w czwartek Ministerstwo Zdrowia - jest "jak najbardziej logiczne".

27
06.08.2020 10:41

EPIDEMIA
 / 
Koronawirus a wesele. W części kraju wracają obostrzenia

- Wyobrażam sobie kontrole na ślubie, ale te kontrole musiałyby naszym zdaniem być przeprowadzone nie przez policję – jak to było sugerowane – ale przez służby sanitarne. Jakoś wjazdu policji na sygnale na wesele sobie nie wyobrażam – mówi w programie "Money. To się liczy" Agnieszka Winnicka z Polskiego Stowarzyszenia Branży Ślubnej. – Jednocześnie nie uważam, w sytuacji, gdy zakażeń przybywa, że takie kontrole nie są złym pomysłem – dodała. W czwartek resort zdrowia przedstawił listę powiatów, gdzie wraca część obostrzeń. Oznacza to zmiany w organizacji wesel, wydarzeń sportowych czy obowiązek zasłaniania nosa i ust wszędzie, nie tylko w pomieszczeniach.

bDTLBCZj
99
14.07.2020 10:31

COVID-19
 / 
Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się wśród gości przyjęć weselnych

Zabawa, tańce do białego rana, a kilka dni później pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa - tak wygląda rzeczywistość coraz większej liczby gości przyjęć weselnych. To właśnie tego typu imprezy dzierżą w ostatnich dniach palmę pierwszeństwa, jeżeli chodzi o zakażenia wirusem SARS-CoV-2.