Trwa ładowanie...
bEEzWCbV
Notowania
Przejdź na

Koronawirus. Ceny mięsa. "Ktoś chce zarobić na sytuacji"

- Większość firm, które dostarczają surowiec do sklepów, nie podniosła ceny nawet o 1 gr. Przypadki, o których słyszymy, dzieją się w handlu tradycyjnym, np. w sklepach prywatnych. Najwyraźniej ktoś wykorzystuje sytucję, aby zarobić kilka zlotych więcej. Popieram inicjatywę UOKiK, aby skontrolować tych przedsiębiorców - mówił w "Money. To się liczy" Witold Choiński, prezes Związku Polskie Mięso.

0
0
111
Podziel się
Komentarze (111)
zobacz więcej komentarzy (111)
bEEzWCch
KOMENTARZE
(111)
jojo
2 lata temu
Jetsem producentem drobiu. Za kilogram placą mi dzis 3- 3,20 zl. Moj zysk to O zl. Ceny podnisly sklepy i hurtownie . Prosze do mnie jako producenta nie misc pretensji. Mozna to sprawdzic na internecie jakie sa ceny dla producentow.
ROXY
2 lata temu
Umnie w sklepie cwiartka z kurczaka12.99zl piesi 23 zl po info z uoikok bedzie kontrolowal ceny w dol dzis cwiartka 3.99 piersi ponad 17 zl hieny chcialy zarobic na nieszczesciu
HH
2 lata temu
Zapisywać nazwy adresy sklepów. Jak sytuacja prędzej czy później później się uspokoi, mocno piętnować lichwiarzy, nie kupować u nich nic. Przypominać banerami! TU HANDLUJE LICHWIARZ, KTÓRY CHCIAŁ SIĘ DOROBIĆ NA KRZYWDZIE LUDZKIEJ. Nie zapominać a na każdym kroku piętnować.
bEEzWCcz
sat
2 lata temu
Kogo to obchodzi?Prawa rynku!A może wprowadzić Inspekcję-Robotniczo-Chłopską jak za poprzedniego ustroju?
les
2 lata temu
bylem dzisiaj w lecklerku, Cena za kilogram filetów z kurczaka 20,99
...
Następna strona