Trwa ładowanie...
bEKAuatN
Notowania
Przejdź na

Koronawirus kontratakuje. Emilewicz zapewnia: nie ma rozmów o lockdownie

Czy biznes nie musi obawiać się powrotu ostrzejszych restrykcji związanych z epidemią? - Od czasu, gdy nowych zakażeń pojawia się więcej, nie wprowadzamy ogólnopolskich restrykcji, nie mówimy o lockdownie. Staramy się raczej prowadzić działania interwencyne i profilaktyczne - mówiła w programie "Money. To się liczy" wicepremier Jadwiga Emilewicz. - Dwa tygodnie temu zostały przeprowadzone badania przesiewowe w dużych zakładach pracy na południu Polski, gdzie zakażeń pojawiło się więcej. Będziemy robić wszystko, żeby nie wprowadzać nowych restrykcji. Nie licząc tych powiatów i gmin, w których pojawi się nagle duże ognisko. Apeluję do pracodawców, by przestrzegać wytycznych. Tam, gdzie wytycznych się przestrzega, zakażeń nie ma. Dziś rozmów o lockdownie nie ma - wyjaśniła.

0
0
87
Podziel się
Komentarze (87)
zobacz więcej komentarzy (87)
bEKAuatZ
KOMENTARZE
(87)
Czarek
rok temu
Po cholerę piszecie non stop na ten temat!!! I ciągle ta sama odpowiedź. Nie będzie... jesteście do kwadratu nudni i siejecie panikę tymi swoimi słabymi reportażami...
Vvv
rok temu
COVID 19 jest, czy go nie ma? Deficyt 111 mld jest, czy go nie ma? Fabryki na świecie przerywają, przerwały produkcje, wstrzymują inwestycje, etc., !!! Tego wywodu, manipulacji nie da się czytać, słuchać, człowiek Chaos, niekompetentny w randze wicepremiera, ministra.
Wacek
rok temu
A co oni testuja bo do dzis nie wiadomo wynalazca tego testu zarzeka sie ze to nie do djagnistyki ma sluzyc ja pod mikroskopem widzialem cos moze to cov 21 albo 22 kto wie bo dalej nie wyizolowano tego wirusa chyba nie o zdrowie tu chodzi
bEKAuaur
zibi
rok temu
takie to małe, fajne a juz tak się zeszmaciło, wstyd emilewicz
Onnna28
rok temu
Ja pracuję od marca zdalnie ze swojego mieszkania. Korpo. Pensja 100% ijescze premia za bardziej wydajną pracę. W domu cisza spokoj. Jeden z pokoim w moim mieszkaniu przeznaczyłam na biuro. Śpię ile wlezie, potem śniadanie, kawa ipraca. Potem leniwie robię sobie obiad, Po południu spacer, zakupy, sport, czasem wyjście, rozrywka i długi, spokojny sen. W weekendy pub, randki, jakiś wyjazd w plener, SPA.. Dopieroteraz wiem, że żyję. Nie muszę jeździć do pracy, stroić się, bo pracuję we własnym domu.Warunki idealne, bo nikt nie przeszkadza.
...
Następna strona