Trwa ładowanie...
bEEuWqet
Notowania
Przejdź na

Koronawirus. Pół roku od pierwszego przypadku. Rozmowa z polskim "pacjentem zero"

Dokładnie pół roku od wykrycia pierwszego przypadku zakażenia koronawirusem w Polsce odwiedzamy polskiego "pacjenta zero". Pytamy, jak się czuje, jak wspomina moment, w którym dowiedział się, że jest chory na COVID-19 oraz jak z perspektywy pół roku patrzy na pandemię koronawirusa. - Czuję się dobrze, ale chciałbym wykonać szczegółowe badania, by mieć pewność, że nic mi nie jest, że jestem zdrowy - powiedział nam polski "pacjent zero" Mieczysław Opałka.

580 reakcji
71
315
194
Podziel się
Komentarze (194)
zobacz więcej komentarzy (194)
bEEuWqeF
KOMENTARZE
(194)
Reme
rok temu
Gorsza o Covid 19 jest inna zaraza, która o wiele łatwiej się w Polsce rozsiewa. To wirus nienawiści, który w połączeniu z tradycyjną od wieków dolegliwością Polaków, czyli głupotą, powoduje nieodwracalną degenerację tego narodu. Marniejący poziom edukacji wraz z rosnąca władzą kleru cofają nas do średniowiecza. Nie ma teatrów, nie ma kina. Nie ma wybitnych kompozytorów, nie ma pisarzy, poetów literatów. Są ale ich nie ma bo nie popierają PIS. Rolę narodowego edukatora przejęło TVP, które ma za cel stworzenie nowego Polaka. Coś na miarę Lichockiej czy Tarczyńskiego.
redjfcj
rok temu
od 3 miesięcy powinien nie żyć. a tu nic !!!
Marta
rok temu
Czy Wy przeszliscie covid że potraficie oceniać innych, ludzie nie życzę Wam tego co On przeszedł, to moja rodzina i nie życzę sobie takich komentarzy.
bEEuWqeX
marta
rok temu
Przeciez on umarł zgodnie z artykułem z kwietnia :-))))) ozdrowienia w Polsce
Rafi
rok temu
Zamknąć całe Lubuskie, i nie wpuszczać do innych województw. To brama która rozsiewa na cały kraj Covid-19. Większość u Niemca za psie grosze pracuje i tam się zaraża po czym wracają i rozsiewają zarazę po Polsce
...
Następna strona