Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Listonosze zgłaszają się do money.pl i skarżą na brak zasad, które uchronią ich przed ryzykiem zarażenia koronawirusem. - Stają przed dylematem wejścia do osoby, która przebywa na kwarantannie. Nie dotyczy to tylko listonoszy czy kurierów, ale też serwisantów. Podam przykład, monter wchodzi na podłączenie internetu, a po wszystkim klient mu dziękuje, mówiąc, że przebywa dwa tygodnie na kwarantannie i internet jest mu potrzebny - powiedział w specjalnym wydaniu programu "Money. To się liczy" Marcin Cichy, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Jak dodał, zarówno kurierzy, jak i serwisanci powinni mieć dostęp do aplikacji, która pokazuje w jakiej lokalizacji przebywają osoby poddane kwarantannie.

8
Podziel się:
KOMENTARZE
(8)
Ludzie
4 lata temu
tak samo boją się listonoszy i kurierów. Oni też mogą roznosić zarazę.
999
4 lata temu
W dzisiejszych czasach wszystko można załatwić internetowo. Zakupy też/ Dostarczać zamówienia pod drzwi, a klient potwierdza dostarczenie SMSem, żeby nie było kontaktów. A roznoszenie pieniędzy odwołać. Zostawiać awizo. A potem wydawać przez okienko w drzwiach na poczcie
konstytucja
4 lata temu
Listonosz są ważni dla ciemnogrodu. Wszystko da się załatwić online. Po to wymyślona Internet - co najwyżej można załapać wirusa komputerowego.
Prosto
4 lata temu
Listonosze pozostawieni sami sobie, poczta nie ma pomysłu jak rozwiązać problem z korzyścią dla stron... Moim zdaniem listonosz dzwoni i informuje skąd i pisze awizo, ja idę lub nie pi odbiór, listonosz naraża siebie ale i mnie przy odbiorze listu z podpisem, pomysł z pokazywaniem dowodu w domu też od czapy, kto widzi z daleka te małe cyferki?
Nieznana
4 lata temu
Mój brat jest kurierem i sam mówi że się boi że od kogoś sie zaraz, prawie nikt sie nie przyzna kto ma obowiązkową kwarantanne