Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|
aktualizacja

Koronawirus. Radosław Majdan będzie sprzedawał maseczki ochronne

211
Podziel się:

Należąca do Radosława Majdana Vabun S.A., będzie sprzedawać maseczki medyczne i chirurgiczne oraz innych materiałów ochrony osobistej w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Spółka poinformowała o podpisaniu umowy.

Zarząd Vabun S.A. poinformował o umowie zawartej z lubińską spółką powiązaną MBF Group S.A.
Zarząd Vabun S.A. poinformował o umowie zawartej z lubińską spółką powiązaną MBF Group S.A. (East News, Piotr Kamionka, Reporter)

Zarząd Vabun S.A. poinformował o umowie zawartej z lubińską spółką powiązaną MBF Group S.A. Dotyczy ona "realizacji odpłatnych usług zorganizowania i bieżącej obsługi sprzedaży maseczek medycznych i chirurgicznych oraz pozostałych materiałów ochrony osobistej w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Zadaniem spółki Vabun S.A. będzie obsługa zleceń i zamówień o mniejszym wolumenie, których Emitent nie jest w stanie samodzielnie obsłużyć pod względem logistycznym" - czytamy w komunikacie.

Firma należąca do byłego piłkarza Radosława Majdana wykorzysta własne kanały sprzedaży w internecie oraz skorzysta z kanałów udostępnionych przez MBF.

Jak jest wartość tej umowy? Tego nie wiemy. MBF podaje jedynie, że została ona zawarta na warunkach rynkowych według stosowanych powszechnie standardów.

Zobacz także: Zobacz również: Koronawirus godzi w biznesy. Miliony w zamian za udziały?

"Na chwilę obecną nie jest możliwe podanie szacunkowej wartości umowy, ponieważ jest ona uzależniona od liczby i wartości obsłużonych zamówień. W przypadku dokonania takich szacunkowych obliczeń Emitent niezwłocznie poda tę informację do publicznej wiadomości" - wyjaśnia spółka.

Spółka Radosława Majdana zasłynęła sprzedażą perfum i sporem z francuskim gigantem Chanel dotyczącym nazwy na początku ubiegłego roku. W wyniku ugody Spółka Radosława Majdana zaprzestanie sprzedaży perfum Vabun for Lady No 5. Zdaniem Chanel nazwa zbyt przypominała najsłynniejsze francuskie perfumy No 5.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(211)
Dodo
4 lata temu
W zyciu nie kupie tego szajsu.
oko
4 lata temu
Kolejny pośrednik, a nie producent ! I aksa leci !
kij
4 lata temu
celebryci z C-klasy,
ada
4 lata temu
niech te perukie wypierze bo tłusta od potu
weyr
4 lata temu
powinny miec te produkty wielkie rozpoznawalne logo zeby czasem czlaowiek szary przez przypadek nie kupil - wspeirajac tym samym przekladaniec pustactwa i buractwa w obu plciach.
...
Następna strona