Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
edukacja
23.03.2020 13:18

Koronawirus. UW obniża opłaty za akademik o połowę

Zgodnie z wydanym właśnie zarządzeniem rektora Uniwersytetu Warszawskiego, kwietniowe opłaty za zakwaterowanie w akademikach UW zostają obniżone o połowę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
UW o połowę obniża kwietniowe opłaty za akademik

Rektor UW Marcin Pałys wydał zarządzenie dotyczące opłat za zakwaterowanie w akademikach. Zgodnie z nim - studenci, doktoranci, a także słuchacze studiów podyplomowych "Szkoły Edukacji PAFW – UW" oraz stypendyści NAWY za kwietniowe zakwaterowanie w obiektach UW zapłacą połowę ceny.

"W związku z odwołaniem wykładów i zajęć na Uniwersytecie Warszawskim, za wyjątkiem zajęć prowadzonych zdalnie, opłata dla studentów, doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych "Szkoła edukacji PAFW – UW" oraz stypendystów Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej za zakwaterowanie w obiektach Uniwersytetu Warszawskiego wnoszona za miesiąc kwiecień 2020 r. zostaje jednorazowo obniżona o 50 proc." - czytamy w zarządzeniu.

"Do obiektów, o których mowa w §1, zalicza się domy studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Dom Pracownika Naukowego Uniwersytetu Warszawskiego oraz obiekty hotelowe "Hera" i "Sokrates" - dodano. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

W związku z koronawirusem, wcześniejszym rozporządzeniem rektora, do 14 kwietnia odwołano wszystkie zajęcia UW, a do 30 kwietnia nie mogą się odbywać żadne otwarte wydarzenia.

Obejrzyj: "Przesunięcie matur i egzaminów jest czymś oczywistym"

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz