Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Koronawirus w Polsce. Najnowszy bilans

4
Podziel się

Wzrost zakażonych koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przedstawiło najnowsze dane dotyczące nowych przypadków i zgonów z powodu COVID-19. W ciągu ostatniej doby odnotowano 219 nowych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Koronawirus w Polsce. Mamy nowych przypadków zakażenia COVID-19
Koronawirus w Polsce. Mamy nowych przypadków zakażenia COVID-19 (FORUM)
bDBbtJsl

Koronawirus w Polsce. Mamy 219 nowych przypadków zakażenia COVID-19 - poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Najnowsze przypadki dotyczą województw: śląskiego (151), świętokrzyskiego (40), opolskiego (8), wielkopolskiego (7), dolnośląskiego (6), podkarpackiego (3), lubelskiego (1), małopolskiego (1), podlaskiego (1) i warmińsko-mazurskiego (1).

Resort poinformował też o śmierci 4 osób. Jak podkreśla resort - większość osoby miała choroby współistniejące.

bDBbtJsn

Liczba zakażonych koronawirusem od początku epidemii wzrosła do 26 780. Zmarło 1 161 osób.

Zobacz także: Obejrzyj: Długi weekend, procesje i pielgrzymki. Szumowski apeluje

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

bDBbtJst
bDBbtJsO
KOMENTARZE
(4)
zert
8 miesięcy temu
Biskup śląski jeszcze w marca całkowicie zakazał ludziom chodzić do kościoła na Mszę i nabożeństwa i to czasu po świętach Wielkanocy. Czy to nie jest znak?
jancio
8 miesięcy temu
"TO WINA PO" jest, a konkretnie świadome cwane działanie Pana Tuska i jego Świty, rozprzestrzenili tego wirusa, na terenach głównie z elektoratem PiS
Sss
8 miesięcy temu
Ze zmarlych większość miała choroby współ., czy WSZYSCY? A te testy, na podstawie których ocenia się że ktoś jest chory to takie skuteczne jak te w Łodzi, gdzie 456 pracowników żłobków 'miało" Covid, a test genetyczny wykazał, że jednak nikt z nich?????
bDBbtJsP
Tadeusz
8 miesięcy temu
Dogonimy Bergamo. Szumowski za późno wprowadził obowiązek noszenia maseczek, a za wcześnie wzniósł ten obowiązek. Facet nie ma wyczucia.