Trwa ładowanie...
bEEdgVtx
Notowania
Przejdź na

Mają gdzie spać, gdzie zjedzą? "Rząd powinien pomyśleć o otwarciu ogródków"

- Myślę, że otwarcie w przypadku restauracji to indywidualna decyzja. Mamy na Podhalu kawiarnie i restauracje, które działają mimo zakazu. Właściciele zrobili to z desperacji. To nie jest protest dla protestu, po to by pokazać, że przepisy są złe i nie chce się ich przestrzegać - powiedziała w programie "Money. To się liczy” Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. - To są ludzie w sytuacji totalnie kryzysowej, bez otwarcia nie przetrwają. Karczmy, które działają tylko na wynos, są w bardzo trudnej sytuacji, z tego nie da się wyżyć. Poza tym na Krupówkach robią się wielkie kolejki oczekujących na jedzenie, to jest ciężki czas dla restauratorów. Dobrym pomysłem są ogródki. Jest zima i zimno, ale można postawić podgrzewacze. Turyści, którzy kupują na wynos, mogliby zjeść w spokoju. Teraz siadają całymi rodzinami na murkach, ławeczka, by jakoś sobie poradzić w tej trudnej sytuacji. Myślę, że rząd mógłby pomyśleć o otwarciu ogródków, byłby to mały...

rozwiń
0
0
29
Podziel się
Komentarze (29)
zobacz więcej komentarzy (29)
bEEdgVtJ
KOMENTARZE
(29)
Janek
8 miesięcy temu
Działanie masonerii. Pandemii nie ma a wirusy były są i będą. Weźmy się w końcu za tych bogaczy, którzy rządzą całym światem.
Prezes
8 miesięcy temu
Ja mam cały czas czynną knajpke i zawsze pelno ludzi teraz kuligi i balangi do białego rana i śmieje się z ludzi którzy zamknęli swoje interesy mam własne 6 H lasu do morza 1km i super interes pod Ustka.
EaDo
8 miesięcy temu
Kupuję na wynos i idę do parku, teraz trochę chłodno i śnieg na ławce, ale to do pokonania i jak smakuje ...
bEEdgVub
Ola
8 miesięcy temu
Na Okęciu - wszystko na wynos, zataśmowane stoliki, ludzie siedzący rzędem pod ścianą i jedzący to co kupili. Idiotyzm.
IHGJKFCG
8 miesięcy temu
przestańcie KŁAMAĆ..,
...
Następna strona