Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Julia Grzesiek
|
aktualizacja

"Mam okropny nawyk". Elon Musk wyznał, że chciałby zmienić jeden ze swoich porannych zwyczajów

10
Podziel się:

W ostatnich tygodniach głośno jest o wystąpieniu Elona Muska na kanale Full Send Podcast. Wśród pytań dotyczących planów kolonizacji Marsa oraz rozważań na temat tego, jak mogłaby wyglądać trzecia wojna światowa, pojawiły się również tematy o zdecydowanie lżejszym charakterze – Muska zapytano m.in. o jego poranne nawyki. Miliarder zdobył się wtedy na chwilę szczerości.

"Mam okropny nawyk". Elon Musk wyznał, że chciałby zmienić jeden ze swoich porannych zwyczajów
Elon Musk przyznał w rozmowie z podcasterami z kanału Full Send Podcast, że jest coś, nad czym koniecznie chciałby popracować (youtube.com, Full Send Podcast)

Ponad trzygodzinny wywiad z dyrektorem Tesli i SpaceX okazał się wyjątkowo interesujący dla użytkowników serwisu YouTube, na którym wygenerował już ponad 11 mln wyświetleń. Podcast z Elonem Muskiem, który ukazał się 5 sierpnia, jest na obecną chwilę najchętniej oglądanym filmem przyjaciół z kanału Full Send Podcast. Warto dodać, że gościły już u nich osobistości takie jak Mike Tyson.

W pewnym momencie jeden z prowadzących zapytał multimiliardera o to, jak wygląda początek jego dnia. Z racji tego, że cała rozmowa przebiegała w raczej luźnej atmosferze, Elon Musk przyznał, że jest coś, nad czym koniecznie chciałby popracować. Okazuje się, że w kwestii tego, jak wyglądają nasze pierwsze minuty po przebudzeniu, może nas z Muskiem łączyć zdecydowanie więcej niż myślimy.

Zobacz także: Elon Musk Reveals His Knowledge on Aliens, Challenges Putin to UFC, and Predicts WW3

Na początku odpowiedzi Musk stwierdził, że ma tendencję do bycia tzw. "nocnym markiem". – Idę spać w okolicach 3:00, przeważnie budzę się sześć lub sześć i pół godziny później, czyli około 9:00-9:30 – powiedział. Następnie wyznał, że ma, podobnie jak większość innych ludzi, "nawyk sprawdzania telefonu od razu po przebudzeniu".

To jest naprawdę straszne przyzwyczajenie – słyszymy z ust multimilionera.

Musk wytłumaczył, że sprawdza telefon, by wiedzieć, czy gdy spał, nie doszło w jego firmach do jakichś sytuacji awaryjnych. – Zarządzam SpaceX i Teslą, więc przeważnie jest jakaś rzecz, która wydarzyła się w nocy – powiedział.

Musk ma już plan, jak zmodyfikować swoją poranną rutynę. Jego obecnym celem jest zastąpienie wczesnego sprawdzania telefonu dawką przynajmniej dwudziestominutowej aktywności fizycznej. I choć przyznał, że właściwie nie lubi treningów, z jego ust padło też zdanie: "muszę ćwiczyć i być w lepszej formie". Musk dodaje z lekkim uśmiechem, że dopiero wtedy, czyli po wykonanym treningu, pozwoli sobie na powrót do swojego porannego nawyku "sprawdzenia telefonu".

rozwój osobisty
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(10)
Sbek
rok temu
Niech się nawróci ten bogaty, który ma tyle, że nie wejdzie przez ucho igielne. Niestety,ale może zrobić tyle dobrego,a czyni tylko zło. Dramat.
KURSKI 666
rok temu
Kawa z rana jak śmietana!
Apud
rok temu
Dobrym porannym zwyczajem jest modlitwa Powinien w niej podziękować Bogu że żyje bo jego mamona życia mu nie zapewni może umrzeć w każdej chwili
AAm
rok temu
Ma rację facet. Po przebudzeniu szklanka wody i rozgrzewka całego ciała, dopiero praca
Idę po socjal
rok temu
Ja tez mam nawyk wstaje o 12 po południu...