Trwa ładowanie...
bErRbFCJ

Notowania

Przejdź na

Marki Lotos i PGNiG zostaną. Przejęcie planowane na 2021 rok

- Chcielibyśmy, żeby proces przejęcia kapitałowego Lotos zbiegł się w czasie z przejęciem grupy PGNiG. Termin w 2021 roku nie jest zagrożony - mówi w rozmowie z money.pl Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen. Prezes spółki twierdzi, że przejmowanie kolejnego podmiotu - firmy PGNiG - nie będzie tak czasochłonne i nie będzie wymagać dwóch lat negocjacji. Jak zapewnia, zarówno Lotos, jak i PGNiG po przejęciu nie znikną. W rozmowie z money.pl odpowiada na zarzut, że przejęcie Lotosu skończy się "ogołoceniem spółki" z licznych gałęzi biznesu. Jak wskazuje, wciąż trwają negocjacje z partnerami z zagranicy. - W Polsce znani jesteśmy z tego, że dużo mówimy i planujemy, a później odkładamy. Nie chcę przejść do historii jako ten, który odkłada - dodaje. Wskazuje również, jak mógłby wyglądać technicznie proces przejmowania Lotosu. Jedna z wersji sprawia, że budżet państwa na transakcji nie zarobi.

0
0
41
Podziel się
Komentarze (41)
zobacz więcej komentarzy (41)
bErRbFCV
KOMENTARZE
(41)
prawie milosn...
miesiąc temu
A ten pan to nadaje z wiezienia?, czy cieplych gabinetow wladzy?
tatuś
4 miesiące temu
Same dobre wiadomości. Getin dostał dwie nagrody. Lotos i PGNiG zostają.
Ann
6 miesięcy temu
Człowiek z wykopu został człowiekiem roku. Szkoda naszego kraju, szkoda naszych dzieci. Takich barbarzyńców trzeba rozliczyć!!!! Psychopaci z PIS zalali nasz kraj .
bErRbFDn
Arek
7 miesięcy temu
Brawo, w końcu coś konkretnego dzieje się w energetyce. Mocno trzymamy kciuki za sukces.
Tomasz
10 miesięcy temu
I ten gość został człowiekiem roku - zniszczył obie firmy (Lotos i ORLEN) co widać i po wynikach i po wartości akcji na giełdzie.
...
Następna strona