Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Marsz Niepodległości. Prof. Belka komentuje: Płakać się chce

- Uznanie marszu za wydarzenie państwowe i jednocześnie nieuczestniczenie w nim oznacza, że tę sprawę oddajemy w pacht narodowcom. To zresztą pokazuje, jakie są naprawdę afiliacje ideowe PiS, a także i plany koalicyjne, jeżeliby przyszło do rządów koalicyjnych. Konfederacja, czy coś, co z niej się wykluje, jest dla PiS-u naturalnym partnerem. Tak przynajmniej wynika z wczorajszych wydarzeń - powiedział w "Money. To się liczy" europoseł prof. Marek Belka, były premier i szef NBP. - Na marszu pojawiały się nienawistne hasła wobec Unii Europejskiej, Niemców, oczywiście też wobec Tuska i opozycji, ale także znaleziono nawet transparent antyamerykański. Ciekawe, że nie udało się znaleźć żadnego transparentu, który byłby kierowany do Putina czy Łukaszenki. Jeżeli to odzwierciedla preferencje geopolityczne PiS-u, to tylko płakać się chce - dodał.

209
Podziel się:
KOMENTARZE
(209)
Pola
2 lata temu
Chrześcijanie nie mogą przecież nienawidzic nikogo ...bo jeżeli kogokolwiek się nienawidzi to nie jest się chrześcijaninem..no chyba że tylko na papierze
Yego
2 lata temu
Profesor? Belka? Jedno zaprzecza drugiemu Płakać się chce, jak czytam Jego wypociny. Wstyd Panie Belka!!! Gardzić Ojczyzna, jak Pan nie każdy potrafi.
Hagah
2 lata temu
Widze ze belka ma mocne poparcie na tym portaliku
BBW
2 lata temu
Ludzie!!! Jaki to profesor?!!! Z czego tę profesurę uzyskał? Z okradania ludzi czy z propagowania komuny?!!! Zresztą, to jedno i to samo. A przyznał mu na pewno mgr (bez obrony) Kwaśniewski - buha, ha, ha, ha!!!
Mietek
2 lata temu
uuuu jaka analiza transparentów, to może teraz na warsztat transparenty z marszu kobiet ?
...
Następna strona