Trwa ładowanie...
bEiLuCUR

Notowania

Przejdź na

Miliarder apeluje do Polaków. Chodzi o epidemię

- Lockdown to byłaby tragedia dla gospodarki. Zaufajcie rozumnym przedsiębiorcom, że opanowali ten problem - mówi w programie "Money. To się liczy" Zbigniew Jakubas, właściciel grupy kapitałowej Multico i jeden z najbogatszych Polaków. Jak dodaje, on sam w swoich firmach testuje wszystkich pracowników raz w tygodniu. Przyznaje jednocześnie, że zawiodło go zachowanie wielu Polaków, którzy okazali się bardzo niesubordynowanym narodem. - Patrzę co się dzieje w mieście. Ludzie w autobusach mają maski na brodzie, w hotelach to samo. Nie pokonamy wirusa, jeśli się nie zdyscyplinujemy - mówi Jakubas. Gość programu "Money. To się liczy" podkreśla, że często zachowanie Polaków jest efektem zaniedbań ze strony polityków. - Premier mówił o wirusie w odwrocie, inni politycy nie nosili maseczek - wylicza Zbigniew Jakubas.

888 reakcji
403
282
203
Podziel się
Komentarze (203)
zobacz więcej komentarzy (203)
bEiLuCVd
KOMENTARZE
(203)
uwarunkowani ...
7 miesięcy temu
testowanie pracowników jak bydło w stadzie...? A wyrazili na to swoją zgodę? Poza tym, uważanie że maska ma być lekarstwem na wirusa jest absurdem....równie dobrze można sobie ją nosić na czole albo na oczach jak się jest ślepym i głuchym na to co się wyrabia ze społeczeństwem...
sfd
7 miesięcy temu
to on testuje swoich pracowników raz w tygodniu, a w pogotowiu warszawie ratownicy medyczni muszą zrobić sobie test za własne pieniądze, o czym tu mowić,
:)
7 miesięcy temu
Pierwsze pieniadze sa wazne, potem kupuje sie firmy wysysa z nich wszystko, co sie da i na skonaniu sprzedaje sie inwestorom, ktorzy musza je stawiac na nogi. Potrzebujemy jak najwiecej rad od takich biznesmenow!
bEiLuCVv
???
7 miesięcy temu
Ale ze co, ze chcialby przyciac jeszcze na epidemii?
RTV
7 miesięcy temu
Ludzie bardziej niż wirusa boją się o swoją przyszłość, utrzymanie, pracę. To jest realny problem jaki nas czeka. Wirus o śmiertelności grypy nie jest dla większości problemem. Stąd brak przestrzegania zasad, które są zbyt uciążliwe.
...
Następna strona