Trwa ładowanie...
bEqBgJDp

Notowania

Przejdź na

Minister zapowiada nowość: dotacje na kapitał obrotowy. Zmiany również w kredycie na innowacje technologiczne

- Wprowadziliśmy ułatwienia w kredycie na innowacje technologiczne. Jest to produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców - mówiła Małgorzata Jarosińska-Jedynak, minister funduszy i polityki regionalnej w programie "Money. To się liczy". Nabór wniosków na nowych zasadach rozpocznie się 1 czerwca, a już 18 maja BGK opublikuje dokumentację konkursową. - Do dyspozycji dla firm stawiamy tutaj 350 mln zł - dodała minister Jarosińska-Jedynak. Czego dotyczą zmiany? - Tutaj znieśliśmy limit finansowania, który wynosi obecnie 6 mln zł, znieśliśmy też wymóg innowacyjności w skali krajowej, zrezygnowaliśmy z konieczności posiadania wkładu własnego, zwiększamy zakres kosztów kwalifikowanych - mówiła minister Jarosińska-Jedynak. W przygotowaniu jest też nowa propozycja, która może być dostępna jeszcze w maju. - Będą to dotacje na kapitał obrotowy. Myślę, że produkt będzie cieszył się podobnym zainteresowaniem co podwyżka płynnościowa - uważa...

rozwiń
0
0
16
Podziel się
Komentarze (16)
zobacz więcej komentarzy (16)
bEqBgJDB
KOMENTARZE
(16)
remik
rok temu
Warto skorzystać ze strony pfr i dokładnie zapoznać się z regulaminem i krokami jak składać wniosek, co przygotować, jakie informacje mieć itp. To znacznie przyspieszy sam proces wypełnienia wniosku i pozwoli zaoszczędzić nerwów które i tak są ostatnio nadszarpnięte.
Helenka
rok temu
Dzień Dobry Mam takie fakty - w sobotę złożyłam przez internet na tarczę 2 . Druk prosty do wypełnienia - w poniedziałek decyzja dziś pieniądze mam na koncie . To niesamowite BRAWO PANIE PREMIERZE - PIĘKNE DZIĘKI DLA WSZYSTKICH , KTÓRZY SIĘ DO TEGO PRZYCZYNILI . TU TEŻ WIDAĆ EMPATIĘ WSPANIAŁEGO GOSPODARZA POLSKI i POLAKÓW .
jan
rok temu
dość już kłamstw i obietnic pozwólcie im normalnie funkcjonować bo niedługo wszyscy stracimy pracę czy o to wam chodzi zawistny pisie?
bEqBgJDT
edek
rok temu
rozdaja kase bez kontroli mnustwo naciagaczy sie oblawia nieudacznicy i glupki
Alpc
rok temu
Wybory, wybory notariusza więc drukują, drukują tylko kto to spłaci? Ten MF po liceum angielskim?