Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Program "Mój Elektryk" to dopłaty do samochodów elektrycznych, już ruszyły zapisy. - 12 lipca ruszyliśmy z naborem, osoby fizyczne mogą uzyskać ponad 18 tys. zł bezzwrotnej dotacji na zakup pojazdu elektrycznego. Podnieśliśmy też maksymalną wartość kwoty, jaką można przeznaczyć na zakup pojazdu. Ponadto promujemy rodziny wielodzietne, bo te mogą dostać grubo ponad 20 tys. zł - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Mirowski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. - Zainteresowanie jest, pojawiają się wnioski. Jest większe niż przy pierwszym naborze, bo i warunki są korzystniejsze. Rynek mocno się rozwinął, zwiększyła się dostępność tych pojazdów, dlatego poziom 225 tys. zł jest wystarczającym poziomem maksymalnej kwoty wydawanej przez potencjalnych beneficjentów - dodał.

3
Podziel się:
KOMENTARZE
(3)
Apostazy
3 lata temu
Tesla po 8 latach użytkowana, zasięg 75 kilometrów 🤔😁😆😅🤣😂😂😂😂😂
jojo
3 lata temu
jeżeli rozdadzą te pieniądze z unii to będzie super ale tylko do czasu kiedy pieniądze się skończą, a potem trzeba będzie znaleźć winnych i wymierzyć karę za bankructwo państwa !!!
victor
3 lata temu
O tyle podniosa cene znajac ich...ale bardziej sprawiedliwie by bylo gdyby elektryk bez losu a od reki dawali tym bohaterom walki z pandemia, ktorzy sie zaczepia dla dobra ojczyzny, bo dobro ojczyzny stoii wyzej na twym wyborem, obywatelu i obywatelko.