Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Kinga Jurga
|

Money. To się liczy. Handel po lockdownie. Będzie więcej niedziel handlowych?

10
Podziel się

Dziś w programie pytamy o sytuację w handlu. Jak branża radzi sobie podczas twardego lockdownu? Czy handlowcy będą mieli szansę na odrobienie strat podczas dodatkowych niedziel z handlem? Gościem będzie Alfred Bujara, szef sekcji handlu NSZZ "Soildarność". W drugiej części o największych zagrożeniach dla klimatu i pierwszym polskim multimedialnym raporcie klimatycznym mówią Agata Śmieja, prezes Fundacji Czyste Powietrze oraz Przemysław Daca, prezes PGW Wody Polskie. Zapraszamy od 9.15.

Money. To się liczy. Handel po lockdownie. Będzie więcej niedziel handlowych?
Galerie handlowe zamknięte do 18 kwietnia (Adobe Stock)
bDTaDjed
Zobacz także: Oglądaj na żywo "Money. To się liczy"

Na program zapraszamy od poniedziałku do piątku o 9.15.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTaDjeG
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(10)
tytus
1 tyg. temu
Tylko dlaczego w niedziele w sklepach osiedlowych stoja pracownicy za lada a nie wlasciciele? Wie ktos moze?
Byk
1 tyg. temu
Czy w Niemczech też się takimi bzdurami zajmują?
Lolek
1 tyg. temu
Wszystkie niedzielę powinny powrocic handlowe, zanim ludzie wrócą do przeszłości jak było narmalnie minie sporo czasu.... Musimy się podnieść jeśli ktoś nie chce niech pracuje w niedziele chętnych nie brakuje.... Żebyśmy nie skończyli jak Grecja........ Jesteśmy juz bankrutami!!!!!! młodzi jedynie mogą, odbudować Polskę. A nie sądzę żeby chcieli zyc w takim kraju ze wszystko idzie do góry, opłaty za wszystko b wysokie..... Podatki coraz to nowe.... Kraj biedy i nędzy. Niedzielę handlowe wszystkie...... Otwarte muszą byc.
bDTaDjeH
Kat
1 tyg. temu
I tak nie mam pieniędzy to po co mi niedziela handlowa jak w tygodniu nic nie kupuje.
Handlowiec
1 tyg. temu
Niestety handel polega na tym że trzeba pracować i nie tylko w tygodniu, ale jak w Anglii również w weekendy i święta. Pracownicy mają co drugi weekend wolny na zmianę jak również jeden dzień w ciągu tygodnia. Taki przewodniczący Solidarności Duda ma płacone za to że siedzi za biurkiem. Czy się stoi czy się leży to pensja się należy. Hąndel to sprzedaż towarów za które są pieniądze które otrzymują pracownicy Za pracę w nocy i weekendy powinno się płacić dodatkowo 100%.