Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Kinga Jurga
|

Money. To się liczy. Handel po lockdownie. Będzie więcej niedziel handlowych?

10
Podziel się:

Dziś w programie pytamy o sytuację w handlu. Jak branża radzi sobie podczas twardego lockdownu? Czy handlowcy będą mieli szansę na odrobienie strat podczas dodatkowych niedziel z handlem? Gościem będzie Alfred Bujara, szef sekcji handlu NSZZ "Soildarność". W drugiej części o największych zagrożeniach dla klimatu i pierwszym polskim multimedialnym raporcie klimatycznym mówią Agata Śmieja, prezes Fundacji Czyste Powietrze oraz Przemysław Daca, prezes PGW Wody Polskie. Zapraszamy od 9.15.

Money. To się liczy. Handel po lockdownie. Będzie więcej niedziel handlowych?
Galerie handlowe zamknięte do 18 kwietnia (Adobe Stock)
Zobacz także: Oglądaj na żywo "Money. To się liczy"

Na program zapraszamy od poniedziałku do piątku o 9.15.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(10)
Ruda
rok temu
Pracuję w galerii , niedziela handlowa to porazka chodza tłumy i spacerują calymi rodzinami a utargu zero.
Hubi z W-wy
rok temu
Niedziela wolna od handlu na zawsze!
Kat
rok temu
I tak nie mam pieniędzy to po co mi niedziela handlowa jak w tygodniu nic nie kupuje.
krzysiek
rok temu
Wogole co to za dyskusja!! chce miec niedziele wolna niech ida do branzy, ktora nie pracuje w niedziele. Przez 20lat pracowalem w niedziele i swieta bo taka byla specyfika branzy i nie mialem z tym problemu bo wiedzialem jak jest i na co sie pisze! a co ci ludzie w handlu maja problemy z intelektem czy co?? nie wiedza na co sie pisza?? PRESZ ZE ZWIAZKAMI ZAWODOWYMI!!!!
Handlowiec
rok temu
Niestety handel polega na tym że trzeba pracować i nie tylko w tygodniu, ale jak w Anglii również w weekendy i święta. Pracownicy mają co drugi weekend wolny na zmianę jak również jeden dzień w ciągu tygodnia. Taki przewodniczący Solidarności Duda ma płacone za to że siedzi za biurkiem. Czy się stoi czy się leży to pensja się należy. Hąndel to sprzedaż towarów za które są pieniądze które otrzymują pracownicy Za pracę w nocy i weekendy powinno się płacić dodatkowo 100%.