Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

"Money. To się liczy". Powrót na uczelnie. Gościem minister nauki

6
Podziel się:

Dziś w "Money. To się liczy" pytamy o funkcjonowanie uczelni wyższych od października. Gościem będzie będzie minister nauki Wojciech Murdzek. W drugiej części o rynku pracy mówi Krzystof Inglot, prezes Personnel Service. Zapraszamy od 9.15.

bEJZZEfF

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o 9.15 na money.pl i wp.pl.

bEJZZEgi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(6)
Piotr
rok temu
No i co z tego, w każdym kraju imigranci mają rotacje. Dlatego można wrócić z Norwegii i więcej tutaj zarobić np. jako dekarz. A ta nacja to tak w większości bez kwalifikacji, a chcą wyrównania stawek, tak po prostu nie ma w praktyce.
Woda w proszk...
rok temu
Polska najrozmaitsza oświata zasadniczo umarła w latach 90... Dowolne rodzime uczelnie nie liczą się zaś w żadnych prestiżowych rankingach... Ignorancja to jednakże stan naturalny tego /kraju/.
Polak z D
rok temu
Niemcy płacą 17 Euro + 65 Euro diety , czas by Polscy pracodawcy zaczęli płacić podobnie , bo za chwilę zakasać będą musieli rękawy i sami do roboty ! Tylko głupiec pracuje w oszukańczym kraju
bEJZZEgj
Szoszon
rok temu
I to cieszy
Ewa
rok temu
Dla mnie śmieszne jest, że dzieci chodzą normalnie do szkół i przedszkoli, my do pracy, a uczelnie będą nauczały zdalnie. No po prostu cyrk... I nikt mi nie powie, że to zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa! To tylko i wyłącznie lenistwo wykładowców....