Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

Money. To się liczy. Rekordowa inflacja. Czym grozi?

7
Podziel się:

Dziś w programie pytamy o skutki wysokiej inflacji i wpływ najnowszych propozycji rządu w ramach Polskiego Ładu na portfele Polaków. Gościem będzie dr Ernest Pytlarczyk, główny ekonomista Banku Pekao S.A. Zapraszamy od 9.15.

bEKHdbHF

Na program zapraszamy od poniedziałku do piątku o godzinie 9.15.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKHdbIi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(7)
Dramat
3 miesiące temu
Wystarczy wpisać w google "skutki inflacji" i już wiadomo czym to grozi
Polak
3 miesiące temu
Kiedy wreszcie kwotami wolna od podatku dla wszystkich emerytów taksjaks mają parlamentarzystów,ysci, za co nas chcecie karać ze mamy emerytury brutto2505 zł? Nawet DIETY podnieśliście dobie do 4008,30 zł, jak można gdzie ta was,a sprawiedluwosc? Emerytowanym pre,ydebtom daliście podwyżki ponad 8 tys zł za co pytam, co oni teraz robia ?
Eryk
3 miesiące temu
Już w niedługim czasie jest planowana denominacja złotego i kto ma w skarpecie a nie na koncie ten nie wymieni starej złotówki na nową. Także kombinatorzy stracą bo nie chcą ujawnić dochodów. Jestem za.
bEKHdbIj
niestety
3 miesiące temu
Czym grozi narastająca inflacja ? Powtórką z historii. Tej dalszej, jeszcze z czasów Grabskiego, kiedy w pewnym momencie płaciło się za obiad w restauracji PRZED konsumpcją, bo PO już było drożej, ewentualnie tej bliższej, z przełomu 80/90 ub. wieku kiedy ceny rosły w tempie kilkuset procent rocznie, każdy towar był natychmiast wykupowany a w bankach fizycznie zaczynało brakować pieniędzy na wypłaty. No ale wkrótce (1995) wszyscy zarabiali po kilka milionów miesięcznie - do tego zapewne zmierza ten rząd nie dodając jednak że wtedy kg masła kosztował ok. 70 000 zł.
Jff
3 miesiące temu
Kryzys!tragedia co nas czeka!!!