Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

#moneypomaga. Czysty i tani prąd dla twojego domu

1
Podziel się

Pozyskiwanie czystej energii elektrycznej jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki firmie Global Panel sam możesz produkować prąd dla swojego domu, a także postawić stację ładowania samochodów elektrycznych.

#moneypomaga. Czysty i tani prąd  dla twojego domu
bEqZtgyd

Artykuł powstał we współpracy z firmą Global Panel.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Systemy fotowoltaiczne to prosty sposób na pozyskiwanie energii słonecznej. Działanie tych systemów jest prostsze, niż mogłoby się wydawać. Promienie słoneczne są pochłaniane za pośrednictwem krzemu, z którego zbudowane są ogniwa fotowoltaiczne, a odpowiedniego typu złącza i sprzęt pozwalają na wytworzenie obwodu elektrycznego.

bEqZtgyf

50 proc. kosztów do zwrotu

Dzięki fotowoltaice możemy sami produkować prąd dla swojego domu lub firmy. Inwestycja w taki system to inwestycja w czystą energię, to mniej smogu i czystsze powietrze. Zamontowanie paneli fotowoltaicznych to także korzyści finansowe, gdyż stając się producentem energii elektrycznej, znacząco obniżymy swój rachunek za prąd. Firma Global Panel zapewnia pomoc w uzyskaniu dotacji na zainstalowanie fotowoltaiki w Twoim domu, dzięki programowi "Mój prąd" można dostać nawet 50 proc. zwrotu kosztów takiej inwestycji.

– Naszą misją i priorytetem jest pomoc rodzinom i uświadamianie ludzi, jak korzystne dla środowiska, a co za tym idzie dla naszego zdrowia, jest pozyskiwanie energii słonecznej – mówi Rafał Garczorz, właściciel firmy Global Panel.

bEqZtgyl

Prąd niezależnie od pogody

Wiele osób zastanawia się, czy panele fotowoltaiczne działają również zimą i w pochmurne dni. Otóż działają i pozyskują energię bez względu na porę roku czy stopień zachmurzenia. Panele są odporne na wpływ wiatru, opadów deszczu i śniegu czy nawet gradobicia. Fotowoltaika jest najefektywniejsza, gdy jest zamontowana na spadzistym dachu, ale działa również na płaskich i poziomych powierzchniach.

W Global Panel zamówisz instalacje fotowoltaiczne bez względu na to, czego potrzebujesz. Pozyskasz komplet urządzeń i akcesoriów najwyższej jakości, co zapewni zamontowanie instalacji od początku do końca.
W tej samej firmie możesz również zainwestować w elektromobilność, gdyż wykonuje ona również stacje ładowania samochodów. Wykonuje stacje ładowania na specjalne zamówienie, a także gotowe rozwiązania – zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Oprac. Krzysztof Olszewski

bEqZtgym

Artykuł powstał we współpracy z firmą Global Panel.

bEqZtgyG
KOMENTARZE
(1)
Rycho
rok temu
Szkoda że to takie drogie, policzyłem koszty i na mój dom to się nie opłaca. Koszty przewyższają ewentualne zyski...