Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Krzysztof Olszewski
|

#moneypomaga. Radość zaklęta w ceramice

0
Podziel się:

Jak stworzyć przedmioty codziennego użytku posiadające zdolność wzbudzania pozytywnych emocji? Najlepiej wiedzą to właścicielki Lamabo – Kamila i Maja.

#moneypomaga. Radość zaklęta w ceramice

Artykuł powstał we współpracy z firmą Lamabo.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Wzornictwo, które cieszy

Naszym założeniem było stworzenie przedmiotów funkcjonalnych, ale odbiegających od znanych kształtów. Chciałyśmy zrobić coś innego, niestandardowego. Produkty, które będą zwracały na siebie uwagę, zostawały w pamięci i wzbudzały uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy będą używane. Naszym tajnym celem jest, by wnosić odrobinę delikatności i radości w przestrzeń naszych klientów. Pozwalamy dorosłym ponownie odkrywać w sobie dziecko.

Delikatne pastele i złoto

Znakiem rozpoznawczym Lamabo jest romantyczna, pastelowa ceramika inspirowana motywami zwierzęcymi. Po naszych kubkach wspinają się misie w subtelnych kolorach, a całości dopełniają złocone detale oraz uchwyty kubeczków nadające błysk elegancji. Ze stojących na nóżkach doniczek witają psie mordki w różnych nastrojach – w zależności od modelu. Powstała również seria leśna, gdzie znajdziemy lisy, nietoperze i niedźwiedzie w formie kubków, doniczek i misek. Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie.

Zespół to podstawa

Można powiedzieć, że jesteśmy małą manufakturą ceramiczną, której fundamenty powstały na bazie przyjaźni. Prowadzimy ją razem i obie jesteśmy energiczne oraz pomysłowe. Znamy się kilkanaście lat i będąc dwoma przeciwnymi biegunami, idealnie dopełniamy się w pracy. Początki firmy miały miejsce w piwnicy. Jakiś czas temu przeniosłyśmy się do nowego budynku i znów zaczyna brakować nam miejsca. Pracownia rozrosła się i obecnie zatrudnia zespół wspaniałych osób, które z zaangażowaniem pomagają budować naszą wizję.

Dbałość o detale i wysoka jakość

Na tym etapie jesteśmy już niemalże samowystarczalne. Same projektujemy wzory, tworzymy formy, kształtujemy, odlewamy, wypalamy i szkliwimy. Stworzyłyśmy naszą własną przestrzeń, gdzie najważniejsza jest jakość, dobre surowce i dbałość o najmniejsze detale. Stawiamy na ekologię. Postanowiłyśmy, że będziemy pracowały wyłącznie na naturalnych materiałach: dobrej jakości glinie oraz szkliwach niezawierających szkodliwych dodatków. Chcemy, by klienci kupując nasze produkty, otrzymali 100% zadowolenia oraz pewność, że wspierają rodzimą markę działającą z poszanowaniem środowiska.

Pomyłki rzecz ludzka

Dajemy sobie czas i przyzwolenie na pomyłki. Dzięki temu możemy się nieustannie rozwijać. Nie chodzimy na sprzedażowe kompromisy. Stale zwiększająca się sprzedaż wymaga od nas opracowywania nowych rozwiązań, ale jedna rzecz na pewno się nie zmieni: jakość i zadowolenie naszych klientów są najważniejsze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas oraz śledzenia aktualnych wydarzeń i nowości na naszym Instagramie.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Lamabo.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)