Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Morawiecki powinien przeprosić za Polski Ład? "Już za późno"

Czy Mateusz Morawiecki powinien przeprosić Polaków za błędy związane z Polskim Ładem? - Myślę, że na przeprosiny już jest zdecydowanie za późno. Teraz trzeba przedsiębiorcom pomóc, trzeba dać im jasną informację; najlepiej, gdyby brzmiała ona "przepraszamy i zawieszamy to" - stwierdził w programie "Money. To się liczy" Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. Zaraz jednak dodał, że nie spodziewa się, wycofania z tego programu, a raczej jego dalszego łatania.

KOMENTARZE
(22)
obiektywny
2 lata temu
A co komu da przepraszanie, za co? Za kłamstwa w żywe oczy że dużo ludzi zyska a większość nie straci? Każdy kto zna podstawy matematyki wiedział od początku że przy tak znacznym podniesieniu podatku jest to niemożliwe. I nie pomoże tutaj zwiększenie kwoty wolnej od podatku. Na dodatek dalej kłamie, że Polski Ład da się naprawić tak, żeby większość na tym nie straciła. Jakim cudem? Przecież to jest możliwe tylko po przywróceniu możliwości odpisania większości składki zdrowotnej od podatku. Ale to jest podstawowe założenie tej reformy, bez tego Polski Ład nie będzie Polskim Ładem. Jedynym wyjściem z tej sytuacji powinno być podanie się do dymisji.
Wrr
2 lata temu
Morawiecki powinien odejść, ale roztacza się nad nim parasol ochronny Kaczyńskiego.bo to Morawiecki odpowiada osobiście za ten polski ład, ale że nigdy nie zawiódł Kaczyńskiego, więc ten będzie go trzymał mimo wszystko ze szkodą dla Polski. I tak już wszystko rozwalił, całą gospodarkę, łata tylko socjalem i podwyżkami.
Igor
2 lata temu
Co to znaczy powinien przeprosić? Od kiedy to przestępcy, odszusci złodzieje nie ponosza żadnych kar, tylko ptrzepraszaja. to jest czusta patoloigia. Morawiec ki za swojazorganizowana przestepczą działalność, w tym nakazanie ZUS-owi oszukiwania i okradania byłych emerytek wcześniejsztych ur. w latrach 1949-1952 z naleznych im emerytur powszechnych jak i wieliu innych oszustw, przekredtów i złodziejstwa powinien odpowiedzieć przed Trybunalem Stanu i ponieść kare, trak samo, jak inni przerstepcy.Mioejsce przesztępców, oszustów i złodziei jest za kratami, a nie w rządzie. Nie ma przy tym znaczenia, czy oszustw tych i okradania byłych emertek wczesniejszych ur. w latch 1949-1952 dokonał osobiście, czy tez zlecił okradanie ich ZUS owi. Wyjatkowy kłamca, przekręt i oszust, ktory korzystajac ze swopich wladczych kompeytencji zbił pokaźny majątek jako bankster, a teraz jako premier., na krzywdzie i okradaniu narodu oraz skarbu pastwa.
Josef
2 lata temu
To jest nieudacznik on juz dawno powinien byc za burta jego sila jest tylko klamstwo
danziger
2 lata temu
Podajecie same kłamliwe wiadomości.Ja i żona -emeryci (76) lat zyskaliśmy na likwidacji podatku ,po przeliczeniu [od 1 stycznia) prawie 500 zł) .Precz z kłamstwami PO, precz z herr Tuskiem niemieckim namiestnikiem,Niech żyje PIS i jego rząd.Wstyd, że tak kłamiecie za judaszowe srebrniki
...
Następna strona