Trwa ładowanie...
bEKWmqRN
Notowania
Przejdź na

Nadchodzi długi weekend. Czy za pokój zapłacimy fortunę?

Majówka przepadła hotelarzom ze względu na obowiązujący w tamtym czasie lockdown. Branża liczy, że straty częściowo odbije sobie w trakcie czerwcowego długiego weekendu. Czy można zatem spodziewać się skoku cen za nocleg? - Nie powiedziałabym, że jest znacząco drożej - uspokaja Anna Kryjer z serwisu Nocowanie.pl. - Ceny za nocleg może odbiegają od ubiegłorocznych, ale to są różnice na poziomie średnio 5-6 zł za osobę - wylicza ekspertka w programie "Newsroom" WP. W najpopularniejszych miejscowościach na południu Polski za nocleg turyści jednak zapłacą ponad 50 zł za dobę od osoby.

0
0
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
bEKWmqRZ
KOMENTARZE
(4)
realista
5 miesięcy temu
Lepiej teraz zostac w domu. Zobacza ze nie moga kroic, bo nie ma chetnych to sami sie opamietaja. Ale jesli bedzie wiecej chetnych niz miesc to logiczne , ze ceny pojda w gore. Jak jest mniej pracownikow na rynku a wiecej pracodawcow to tez wymaga sie wiecej. Tu nikt sie nie burzy. A wiec w weekend spacerki po lasach, potem powrot do domu.
jon
5 miesięcy temu
jest powód - chcą się nachapać za martwy okres w interesie
mocarz
5 miesięcy temu
zapłacą fortunę ci którzy będą chcieli tę fortunę wydać
bEKWmqSr
cinek
5 miesięcy temu
łózko u góralki standard peerelowski 80, ze śniadaniem 100. Takie są teraz ceny. 40-50 było 10 lat temu. Oczywiście be rachunku