Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Materiał partnera

Netto Polska z nowym CEO

2
Podziel się:

Hugo Mesquita obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego Netto Polska i będzie odpowiedzialny za rozwój sieci Netto po przejęciu Tesco w Polsce. Po 11 latach w Biedronce, Mesquita ma dołączyć do zespołu Netto od stycznia 2022 roku.

Netto Polska z nowym CEO
(materiały partnera)
bESvYxFh

Netto jest obecnie w trakcie procesu konwersji, w ramach którego modernizuje i otwiera pod swoim szyldem około 250 sklepów Tesco przejętych przez Salling Group w marcu tego roku. Operacja ta podwoi sieć Netto w Polsce, zwiększając ją do około 650 sklepów. Stanowi ona strategiczną szansę rozwoju dla Salling Group.

Do kontynuacji procesu transformacji sieci Netto powołało na stanowisko Dyrektora Generalnego Hugo Mesquitę, doświadczonego lidera, pełniącego dotąd rolę Dyrektora Operacyjnego w Biedronce, z szeroką wiedzą o branży retail.

Jestem bardzo zadowolony, że pozyskaliśmy Dyrektora Generalnego, który doskonale rozumie Klientów i rynek dyskontów. Hugo posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu operacji na wielką skalę i osiąganiu wyników przy jednoczesnym traktowaniu współpracowników z szacunkiem – mówi Michael Løve, CEO Netto International.

bESvYxFj

Netto jest częścią grupy Salling, największego retailera w Danii. Salling Group zarządza obecnie ponad 1650 sklepami, zatrudniając łącznie ponad 55 tys. pracowników w Danii, Niemczech i w Polsce.

Cieszę się z objęcia stanowiska Dyrektora Generalnego Netto Polska i czekam już na realizację zadań związanych z trwającą integracją 250 sklepów Tesco, ale także ze wzmocnieniem pozycji Netto na polskim rynku. Jest to wyjątkowa okazja i wierzę, że wraz z silnym zespołem, który obecnie tworzy firmę, będziemy w stanie wspólnie dokonać ogromnych zmian dla klientów i pracowników – komentuje Hugo Mesquita.

bESvYxFK
Materiał partnera
Źródło:
Materiał Partnera
KOMENTARZE
(2)
Jggjk
3 tyg. temu
To mają być prezesi , menadżerowie , kasjerzy ? Zachodzisz po promocje w dany dzień a tu na półce nic nie ma , kasjerzy oszukują na kasach , źle liczą , ceny inne na półkach inne w systemie UOKiK powinien wkroczyć jak do biedronki i wielomilionowe kary wpierdzielic
podatnik
miesiąc temu
Tak wygląda w praktyce rozkręcanie biznesu po prostu kradnie się wiedzę przejmując Dyrektora Generalnego? A na szkoleniach uczą praca po 14 godzin, doszkalanie, MBA, etc! Czyli ściema, ściema, ściema droga młodzieży! Tak jak szkoły udające wyższe w PRLu bis!