Trwa ładowanie...
bDmQFYOJ

Notowania

Przejdź na

Niemcy boją się przyjeżdżać do Polski. "Nasz rząd ich do tego pchnął"

- Niemcy były jednym z ostatnich krajów, z którego turyści przyjeżdżali do Polski. Szczególnie do hoteli w województwach zachodniopomorskim i dolnośląskim - mówi w programie "Money. To się liczy" Jan Wróblewski z sieci hoteli Zdrojova Invest&Hotels. Przypomnijmy, że od soboty cała Polska jest uznana przez niemiecki rząd jako strefa zagrożenia. Wiąże się to z koniecznością kwarantanny po powrocie dla wszystkich niemieckich obywateli. Jak dodawał, to właśnie polski rząd "popchnął Niemców do takiej decyzji", wprowadzając czerwone strefy na cały kraj. - Niby nie ma lockdownu, ale wprowadzane obostrzenia powodują paraliż tych samych branż, co wiosną. Sprowadza się wszystko do tego samego - mówi Jan Wróblewski.

125 reakcji
38
43
44
Podziel się
Komentarze (44)
23-10-2020
TomekGwarantuje Niemcom że za dwa lata nie będzie do czego przyjeżdżać. Polska PiS w ruinie. Pozdrawiam
zobacz więcej komentarzy (44)
bDmQFYOV
KOMENTARZE
(44)
Tomek
miesiąc temu
Gwarantuje Niemcom że za dwa lata nie będzie do czego przyjeżdżać. Polska PiS w ruinie. Pozdrawiam
PL +DE
4 tyg. temu
Jestem przyszywanym Niemcem i nieboje sie przyjezdzac , wrecz przeciwnie bardzo lubie . Moi znajomi prawdziwi Niemcy tez .
fagoo-
miesiąc temu
Nie siej propagandy że polski Rząd zabrania Niemckim turystom przyjazdu do Polski ,to kłamstwo sytuacja korono-wirusa nie pozwala na takie wyjazdy do Polski i odwrotnie Niemcy bardziej zaostrzy przepisy co do przekraczania granic polsko - Niemieckiej ..
bDmQFYPn
adpl
miesiąc temu
wypowiadają się egoiści i kompletni laicy. Brak turystów to ogromna strata dla gospodarki. Upadek ledwo się trzymającej branży hotelarskiej, turystycznej i gastronomi.
nn
miesiąc temu
zamknąć granice z polską koniec handlu pracy i współpracy gospodarczej po co Niemcom polska
...
Następna strona