Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Nieruchomości w górę. Ponad pół miliona za mieszkanie

43
Podziel się

Jeden z największych deweloperów w Polsce spodziewa się wzrostu cen. Już teraz co trzecie swoje stołeczne mieszkania sprzedaje za ponad pół miliona złotych.

Rynek mieszkań się nakręca.
Rynek mieszkań się nakręca. (Fotolia)
bDTWtPAR

Na trzech rynkach, na których działa Dom Development - w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu - tylko 13 proc. mieszkań jest sprzedawanych za mniej niż 350 tys. zł - pisze next.gazeta.pl.

Ceny będę jednak rosły, twierdzi deweloper. Już dziś średnia cena za mieszkanie Dom Development sięga 450-460 tys. zł.W przyszłym roku będzie to powyżej 500 tys. zł - przekonuje.

bDTWtPAT

Poprawa sytuacji finansowej kupujących sprzyja kupowaniu większych lokali o podwyższonym standardzie twierdzi Jarosław Szanajca, Prezes zarządu Dom Development S.A.

Zobacz także: Obejrzyj: Gowin o Marianie Banasiu. "Z każdym dniem moja wiara jest mniejsza"

- Silny popyt na nasze produkty utrzymuje się na wszystkich rynkach naszej działalności. Wraz z silnie rosnącymi przychodami kontynuujemy maksymalizację marż. Wszystkie kończone w trzecim kwartale inwestycje przekazaliśmy terminowo, w efekcie zanotowaliśmy po trzech kwartałach 73-proc. wzrost zysku - podkreślił.

bDTWtPAZ

Dziś w budowie Dom Development ma blisko 60 projektów i 5401 lokali. - Rozpoczęliśmy kolejne inwestycje realizowane również poprzez własne generalne wykonawstwo, którego udział w naszych inwestycjach rośnie - wyjaśnia prezes zarządu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDTWtPBu
KOMENTARZE
(43)
Marionett
rok temu
Ceny zaczną spadać bo nadciąga kryzys . Skandynawia już od jakiegoś czasu zwalnia z budowami . W Niemczech dzieje się to samo . Deweloperzy chcą jeszcze sprzedać jak najwiecej zanim ludzie przestaną kupować i ceny spadną . Czytajcie ludzie wiadomości ze świata to się dowiecie . Przeczytajcie ogłoszenia o prace za granica -coraz mniej ogłoszeń
własne genera...
rok temu
Nagonka na zakup drogich mieszkań.
więcej jak pe...
rok temu
Ktoś to nakręca.
bDTWtPBv
Karolina
rok temu
Fajnych czasów się doczekaliśmy. Na mieszkania mogą sobie pozwolić tylko milionerzy a reszta przeciętnych obywateli musi oddawać 70% swoich zarobków do banku co miesiąc ....
real
rok temu
spekulacja nieruchomościami i tak wysokie ceny to wypadkowa polityki rządu ,który wpuścił na rynek niekontrolowaną imigrację ukraińską ,która winduje ceny...bo wielu Polaków z kasą kupuje mieszkania pod najem Ukraińcom..
...
Następna strona