Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Zamknięcie galerii handlowych. - O wiele większymi rozsadnikami koronawirusa są inne obszary naszej aktywności. Nie ma wątpliwości, analizowaliśmy to. Czujemy się trochę ofiarą i ten głos będzie mocny. Przez wiele lat handel był odbierany jako dojna krowa, byliśmy obciążani z każdej strony, jednocześnie stymulowano konsumpcję. Niestety teraz hamujemy z 300 km/h do zera, dlatego droga hamowania jest bolesna - powiedział w programie "Newsroom" Rafał Sonik, przedsiębiorca, właściciel kilku centrów handlowych.

przedsiębiorcy
6
Podziel się:
KOMENTARZE
(6)
twt
3 lata temu
Galeryjny retail to rak pożerający nie tylko sam handel ale i relacje międzyludzkie. GH już zaczynają pustoszeć z najemców (sprawdzcie słynne katowickie 3 Stawy). Społeczeństwo zaczęło chyba łapać że płacenie za chiński plastik, jeans czy bawełnę może odbywać się w sieci. Good bye Panie Sonik. Ilu drobnych galerników żeś Pan utopił swoimi umowami najmu???
Irian
3 lata temu
galerie handlowe zawsze były chorobą społeczeństwa i bardzo dobrze że je w końcu zamkną !!!
Włodek
3 lata temu
Do pisu się zapisz. Oni swoim dają dotację a innym za brak przecinka odbierają !!!
prosze o pomo...
3 lata temu
. ..Chciałabym Bardzo Przeprosić za komentarz .. mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ... Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem.,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę Dobrej środowej Nocy . Ola z Torunia SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu: 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7. .
ślepyniewiedz...
3 lata temu
Panie Rafale, powinien Pan to doskonale wiedzieć, że cała ta plandemia jest zasłonką zza której prześwituje prawdziwy plan. Jest nim transfer majątku od klasy średniej do najbogatszej. Niedługo na promocji milialderzy oraz ich fundusze przyjdą z koszyczkiem na zakupy. Kupią za złotówkę najlepsze polskie firmy rodzinne budowane kilkadziesiąt lat. A plebs będzie się radował, że Panu galerię zajumali. Cała ta ściema z wirusem jest doskonale zaplanowaną ogólnoświatową akcją. I tylko ślepy nie widzi. A większość plebsu, to ślepcy...