Trwa ładowanie...
bDyZWfOZ

Notowania

Przejdź na

Nowe obostrzenia. Sonik: czujemy się ofiarą

Zamknięcie galerii handlowych. - O wiele większymi rozsadnikami koronawirusa są inne obszary naszej aktywności. Nie ma wątpliwości, analizowaliśmy to. Czujemy się trochę ofiarą i ten głos będzie mocny. Przez wiele lat handel był odbierany jako dojna krowa, byliśmy obciążani z każdej strony, jednocześnie stymulowano konsumpcję. Niestety teraz hamujemy z 300 km/h do zera, dlatego droga hamowania jest bolesna - powiedział w programie "Newsroom" Rafał Sonik, przedsiębiorca, właściciel kilku centrów handlowych.

04-11-2020
24 reakcje
14
4
6
Podziel się
Komentarze (6)
04-11-2020
ślepyniewiedzi
Panie Rafale, powinien Pan to doskonale wiedzieć, że cała ta plandemia jest zasłonką zza której prześwituje prawdziwy plan. Jest nim transfer majątku od klasy średniej do...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (6)
bDyZWfPl
KOMENTARZE
(6)
ślepyniewiedz...
2 miesiące temu
Panie Rafale, powinien Pan to doskonale wiedzieć, że cała ta plandemia jest zasłonką zza której prześwituje prawdziwy plan. Jest nim transfer majątku od klasy średniej do najbogatszej. Niedługo na promocji milialderzy oraz ich fundusze przyjdą z koszyczkiem na zakupy. Kupią za złotówkę najlepsze polskie firmy rodzinne budowane kilkadziesiąt lat. A plebs będzie się radował, że Panu galerię zajumali. Cała ta ściema z wirusem jest doskonale zaplanowaną ogólnoświatową akcją. I tylko ślepy nie widzi. A większość plebsu, to ślepcy...
Włodek
2 miesiące temu
Do pisu się zapisz. Oni swoim dają dotację a innym za brak przecinka odbierają !!!
twt
2 miesiące temu
Galeryjny retail to rak pożerający nie tylko sam handel ale i relacje międzyludzkie. GH już zaczynają pustoszeć z najemców (sprawdzcie słynne katowickie 3 Stawy). Społeczeństwo zaczęło chyba łapać że płacenie za chiński plastik, jeans czy bawełnę może odbywać się w sieci. Good bye Panie Sonik. Ilu drobnych galerników żeś Pan utopił swoimi umowami najmu???
bDyZWfPD
ekonomista
2 miesiące temu
Sonik , właściciel galerii nie ma odłożonej kasy na ciężkie czasy ? Niech poprosi bogatego teścia , on mu pomoże , przecież bogaci płacą niższe podatki niż pozostałe społeczeństwo ,w tym emeryci .
Irian
2 miesiące temu
galerie handlowe zawsze były chorobą społeczeństwa i bardzo dobrze że je w końcu zamkną !!!