Trwa ładowanie...
bEpwlJAR

Notowania

Przejdź na

Odmrażanie sklepów. CCC znalazło sposób na przyciągnięcie klientów

- Otwieranie sklepów idzie nam bardzo dobrze. W Polsce działają już wszystkie nasze sklepy, a w całej Europie połowa wszystkich, które należą do sieci, czyli 670 z 1240. Jest za wcześnie, aby oceniać sprzedać od otwarcia. Raczej oceniłbym przygotowanie sklepów do otwarcia, zarówno w kwestii organizacji, zatowarowania, bezpieczeństwa i komunikacji. Uważam, że jako organizacja zdaliśmy test. Przekonujemy klientów do tego, że zakupy są bezpieczne. W tym celu włączyliśmy specjalną promocję - mówił w programie specjalnym w Wirtualnej Polsce Marcin Czyczerski, prezes CCC.

0
0
46
Podziel się
Komentarze (46)
zobacz więcej komentarzy (46)
bEpwlJBd
KOMENTARZE
(46)
44
rok temu
ccc - raj dla pazdziocha
ja
rok temu
Za dużo wydajemy na gadżety i bzdety, które tracą na wartości.. No ale jak chce się mieć najnowsze modele, być modnym i cool, to trzeba płacić. Szkoda że często na kredyt. Co innego, gdy nas stać, ale od małego kształtowany jest konsumpcjonizm, rywalizacja na ubrania, samochody, telefony i gadżety..Na pokaz wystawne wesela, chrzciny, komunie… Przeczytajcie sobie ksiażke pt. Emery tura nie jest Ci potzerbna. jasno wyjaśnia się tam jak kupno pseudopotrzebnych nam rzeczy wpływa destrukcyjnie na nasz majątek ale też jak osiągnąć finansową wolność.
Anna
rok temu
Nie gadac tyle, tylko kupowac. Koniecznie duzo!
bEpwlJBv
sam
rok temu
przestańcie mówić o promocjach ,jeżeli nie znacie realiów !!!! ceny wyższe niż przed pandemią. Byłem wczoraj w galerii Wrangler, Big Star drożej niż wcześniej oszustwo i propaganda,co do butów to raptem 10-20% taniej na niektóre towary. Macie ludziska rację wstrzymajcie się z zakupami jeszcze miesiąc to zaczną robić przeceny
dd
rok temu
No i niczego się nie dowiedziałem. Na czym polega powitalna promocja? Balonik? Cukierek? Czy może rabat?
...
Następna strona