Notowania

Ogromny sukces filmu Sekielskiego. Liczby są ogromne

Po ponad 24 godzinach od premiery film Tomasza Sekielskiego ma już 4,5 miliona wyświetleń na YouTube. Dokument "Tylko nie mów nikomu" o bulwersujących praktykach księży po raz pierwszy można było zobaczyć w sobotę 11 maja o godz. 14.30.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Youtube.com)
(Fot: Sekielski)

W sobotę w serwisie internetowym YouTube pojawił się cały film "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego. Już po pierwszych minutach od premiery oglądających było bardzo wielu. Zaraz po opublikowaniu filmu zobaczyło go blisko 20 tysięcy widzów. Teraz z minuty na minutę ta liczba rośnie.

Trwający ponad dwie godziny dokument braci Tomasza i Marka Sekielskich wstrząsa widzami. Produkcja pokazuje historie dorosłych dziś ludzi, którzy wspominają swoje traumatyczne przeżycia sprzed lat.

Arcybiskup został spytany o film "Tylko nie mów nikomu"
"Tylko nie mów nikomu". Abp Głódź został spytany o film o pedofilii. "Nie oglądam byle czego"

Są wśród nich tacy, którzy mają odwagę po latach spojrzeć swojemu oprawcy w oczy i porozmawiać z nim o pedofilskich zrachowaniach, które na zawsze zmieniły ich życie w koszmar.

*Sekielski nie zarobi ani grosza *

Biorąc pod uwagę zainteresowanie tematyką, sukces niedawnej produkcji "Kler" oraz pozytywne recenzje, wielu spodziewa się, że "Tylko nie mów nikomu" będzie hitem. A ile na tym wszystkim zarobi sam Sekielski?

Dziennikarzowi udało się nakręcić film dzięki wsparciu internautów
Tomasz Sekielski nie zarobi ani grosza na swoim filmie. "I tak na kokosy nie mógłby liczyć"

- Nic nie zarobimy. Reklamy z YouTube'a będą wyłączone, nie będziemy dawać żadnych licencji - mówi money.pl Sekielski. Nie ma też mowy o żadnych niestandardowych reklamach, na przykład product placement. Dziennikarz zapewnia natomiast, że cała kwota zebrana przez Patronite poszła na realizację projektu.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-05-2019

BABCIABRAWO PANIE TOMASZU , TO SĄ ARGUMENTY NIE DO PODWAŻENIA !!!!!! MOŻEMY TYLKO ZACHĘCIĆ PRAWNIKÓW , ABY POMOGLI OFIAROM UZYSKAĆ … Czytaj całość

12-05-2019

PMŚwietna robota Panowie Tomaszu i Marku, to jest poważny dokument, pokazujecie tam jak winni się przyznają. Już nie można chyba zrobić nic … Czytaj całość

12-05-2019

OloI będzie ze 20 milionów zobaczycie!!!

Rozwiń komentarze (148)