Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Ogromny sukces filmu Sekielskiego. Liczby są ogromne

148
Podziel się

Po ponad 24 godzinach od premiery film Tomasza Sekielskiego ma już 4,5 miliona wyświetleń na YouTube. Dokument "Tylko nie mów nikomu" o bulwersujących praktykach księży po raz pierwszy można było zobaczyć w sobotę 11 maja o godz. 14.30.

Ogromny sukces filmu Sekielskiego. Liczby są ogromne
(Youtube.com, Sekielski)
bDKdcTSJ

W sobotę w serwisie internetowym YouTube pojawił się cały film "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego. Już po pierwszych minutach od premiery oglądających było bardzo wielu. Zaraz po opublikowaniu filmu zobaczyło go blisko 20 tysięcy widzów. Teraz z minuty na minutę ta liczba rośnie.

Trwający ponad dwie godziny dokument braci Tomasza i Marka Sekielskich wstrząsa widzami. Produkcja pokazuje historie dorosłych dziś ludzi, którzy wspominają swoje traumatyczne przeżycia sprzed lat.

bDKdcTSL

Są wśród nich tacy, którzy mają odwagę po latach spojrzeć swojemu oprawcy w oczy i porozmawiać z nim o pedofilskich zrachowaniach, które na zawsze zmieniły ich życie w koszmar.

Sekielski nie zarobi ani grosza

Biorąc pod uwagę zainteresowanie tematyką, sukces niedawnej produkcji "Kler" oraz pozytywne recenzje, wielu spodziewa się, że "Tylko nie mów nikomu" będzie hitem. A ile na tym wszystkim zarobi sam Sekielski?

bDKdcTSR

- Nic nie zarobimy. Reklamy z YouTube'a będą wyłączone, nie będziemy dawać żadnych licencji - mówi money.pl Sekielski. Nie ma też mowy o żadnych niestandardowych reklamach, na przykład product placement. Dziennikarz zapewnia natomiast, że cała kwota zebrana przez Patronite poszła na realizację projektu.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDKdcTTm
KOMENTARZE
(148)
BABCIA
2 lata temu
BRAWO PANIE TOMASZU , TO SĄ ARGUMENTY NIE DO PODWAŻENIA !!!!!! MOŻEMY TYLKO ZACHĘCIĆ PRAWNIKÓW , ABY POMOGLI OFIAROM UZYSKAĆ ODSZKODOWANIA !!!!!! KOŚCIÓŁ TO BARDZO BOGATA INSTYTUCJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PM
2 lata temu
Świetna robota Panowie Tomaszu i Marku, to jest poważny dokument, pokazujecie tam jak winni się przyznają. Już nie można chyba zrobić nic mocniejszego, po czym kościół powinien się zacząć zmieniać. Jeśli to nie nastąpi (w co wątpię) to kościół jest jako instytucja stracony i nigdy nie odbuduje zaufania.
Olo
2 lata temu
I będzie ze 20 milionów zobaczycie!!!
bDKdcTTn
anatol
2 lata temu
Jak politycy przestaną jeździć do Torunia i zostanie zakończony sponsoring Kościoła z budżetu to dopiero wtedy będzie szansa na normalność w relacjach Państwo Kościół.
pyrka
2 lata temu
Dziękujemy za to, że odważył się Pan ruszyć to bagno. Jesteśmy z Ofiarami i składamy wielkie wyrazy współczucia dla nich oraz przekazujemy splunięcie pogardy dla ich katów.
...
Następna strona