Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Olga Ewa Semeniuk podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju

19
Podziel się

Jest nowa wiceminister w resorcie rozwoju. Olga Ewa Semeniuk została powołana na stanowisko podsekretarza stanu.

Olga Ewa Semeniuk została powołana na stanowisko 2 stycznia
Olga Ewa Semeniuk została powołana na stanowisko 2 stycznia (Ministerstwo Rozwoju, -)
bDTrzTmd

Olga Ewa Semeniuk, ur. 5 grudnia 1988 r. w Warszawie, jest absolwentką Międzywydziałowych Studiów Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Administracji i Nauk Społecznych na Politechnice Warszawskiej. Ponadto ukończyła studium dla przyszłych liderów służby publicznej w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.

W latach 2016-2019 pracowała w Ministerstwie Obrony Narodowej i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W trakcie studiów odbyła staż w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

bDTrzTmf

Od 2018 r. jest radną m.st. Warszawy i przewodniczącą Komisji Samorządowej i Integracji Europejskiej. W latach 2014-2018 była radną Dzielnicy Wola, gdzie kierowała Komisją Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Działalności Gospodarczej.

Zobacz także: Obejrzyj: Kredyty dla firm. Oto co musisz wiedzieć

Od 2011 r. współpracuje z Polonią i Polakami za Granicą. W latach 2011–2016 pracowała w organizacjach pozarządowych, w tym w Europejskim Instytucie na rzecz Demokracji (EID) i Fundacji Wolność i Demokracja. Konsultant OBWE.

bDTrzTml

Koordynator kilku projektów, w tym: projektu pt. "Strażnicy Narodowej Pamięci", biegu "Pamięć Żołnierzy Wyklętych - Bieg Tropem Wilczym". Zaangażowana jest też w szeroko pojęte inicjatywy związane ze wspieraniem Polaków na Wschodzie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDTrzTmG
KOMENTARZE
(19)
jakberety jaj...
rok temu
matołek morawiecki wprowadzA W ZYCIE WŁASNE SŁOWA,,NIECH ZMNIEJSZA BIUROKRACJE,,
Babcia beata.
rok temu
Życiorys że tylko pozazdrościć. Szczególnie te szkoły ze słusznym patronem. Brakuje mi co prawda ,,uczelni" rydzyka, ale może dopiero kończy A że w rządzie pis coraz więcej ministrów i wice to zacytuję klasyka RZĄD SIĘ WYŻYWI.
ZK590
rok temu
to towarzystwo wzajemnej adoracji jest ewidentnie niedouczone. Rój urzędników coraz większy a efekty /dla obywateli/ coraz gorsze.
bDTrzTmH
Ja
rok temu
Pani jadwigo ,koniecznie aparacik na zęby
Ja
rok temu
Ciekawe ilu zatrudni asystentow i swoich zastepcow ?
...
Następna strona