Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ostra reakcja nauczycieli na słowa ministra Czarnka. "To jest nieprawda, to manipulacja"

- Sytuacja dziś jest taka, że część nauczycieli zarobi poniżej pensji minimalnej, która od stycznia poszła w górę - powiedział w programie "Newsroom" WP Krzysztof Baszczyński, wiceprezes ZNP. – Stawki nauczycieli początkujących są poniżej najniższego wynagrodzenia. Uderza najbardziej to, że minister edukacji, Przemysław Czarnek, który posługuje się manipulacją, nam ją zarzuca. Potrafimy czytać ustawę budżetową i tam wynagrodzenia nauczycieli rosną dokładnie o 7,8 proc. Mówienie o 30 proc. to jest jakieś księżycowe spojrzenie. Pan minister albo nie wie, co mówi, albo celowo takie informacje przekazuje opinii publicznej. Ja mówię wprost: to nie jest nieprawda, to dopiero jest manipulacja, która nie ma żadnego przełożenia na budżet państwa.
0
0
155
Podziel się
Komentarze (155)
zobacz więcej komentarzy (155)
KOMENTARZE
(155)
Rena
3 tyg. temu
No to jest mania wyższości i poniżenia szkoda ze tacy katolicy
Patriota
3 tyg. temu
Sam ten uśmiech Pana min. Czarnka mówi za siebie -Kpiący Uśmiech w kierunku Nauczycieli, Takich mamy ministrów. Jak można kpić ze swoich podwładnych ?
Fred
3 tyg. temu
Wybory, wybory, wybory ... Już tylko wybory mogą przerwać rzekę niszczących Polskę i życie Polaków niekompetencji, destrukcji, zakłamania, arogancji, kretyńskich pomysłów i niezaspokojonej pazerności pisowskiej mafii. Oczywiście pisowscy, szokujący poziomem patologii, głupoty bezczelności "indywidua" zniknęliby z dnia na dzień - tak jak se pojawili. Oczywiście nie w czeluściach nor, z których wypełzli, ale za bramami aresztów śledczych, gdzie oczekiwaliby na uczciwe sądowe wyroki.
Tom
3 tyg. temu
Przypomnę nauczycielom że lecą z programem jak dzik przez pole.Przy czym program od nich nie zależny od kuratorium również. Pewnie zależy od papieża. Materiału jest tak dużo że rodzice wypracowują jeszcze 1/4 etatu na posadzie nauczyciela ucząc dzieci w sobotę i w niedzielę. Wykonują więc pracę nauczyciela a nie dostają za to pieniędzy.licząc czas spędzony na nauce uczeń pracuję więcej niż nauczyciel. Dodatkowo źle tłumaczycie co rodzi koszty związane z korki.
Diagnoza
3 tyg. temu
Przemysław "Garnek" pewnie przystępuje systematycznie z grzechem kłamstwa do komunii świętej?( wątpliwe przecież ,że przystępuje do spowiedzi z zamiarem poprawy po każdym medialnym kłamstwie na temat nauczycieli) To udawany psudo-katolik z kłamstwami na ustach. I to jest szczyt bycia HIPOKRYTĄ!
...
Następna strona