Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

"Paragony grozy". Za granicą taniej? Ekspert wyjaśnia

Grecja tańsza od Mielna? Przez media przewijają się "paragony grozy", turyści skarżą się na drożyznę w turystycznych kurortach. Czy rzeczywiście za granicą można wypocząć taniej? - Bardzo często zagraniczne oferty są tańsze, szczególnie przed sezonem i po sezonie, ale także w trakcie sezonu. Pamiętajmy, że w przeciętnej ofercie biura podróży zawiera się przelot samolotem oraz przejazdy z lotniska do hotelu i z powrotem. Zliczając te wszystkie koszty, bardzo często okazuje się, że wyjazd zagraniczny jest tańszy niż krajowy. Przy porównywalnym standardzie, albo nawet na korzyść standardu za granicą - powiedział w programie "Money. To się liczy" Marcin Wujec, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych.

turystyka
5
Podziel się:
KOMENTARZE
(5)
Anna 48
3 lata temu
I dlatego od kilkunastu lat nie jeżdżę z rodziną nad Bałtyk. Drogo, zimno i wszechobecne chamstwo. Wolę południe Europy.
Jelarang
3 lata temu
No teraz to same eksperty sie wypowiadaja. O pandemi eksperty, o turystyce eksperty. Zabraknie stanowisk normalnych . Zamiast sprzataczki ...to ekspert utrzymania czystosci. Ale sie kurna narobilo. Pozdrawiam ludzi normalnych.
Broda
3 lata temu
To się ekspert wypowiedział....
kulson
3 lata temu
Oj tam, w restauracji przy samej plaży w greckim kurorcie za 3 duże pity z mięsem, colę, miskę sałatki greckiej z bagietkami i do tego karafkę 1l białego wina zapłaciłem 18 EUR. W Polsce nad morzem z 30EUR nie zejdziesz za taki zestaw.
CtM
3 lata temu
to aż ekspertów trzeba żeby wyjaśnić taki fenomen!