Trwa ładowanie...
bDnZotOt

Notowania

Przejdź na

Pascal Brodnicki apeluje o zamawianie jedzenia. "Wesprzyjcie restauracje, na których wam zależy"

- Dużo miejsc publicznych nie zostało zamkniętych. Szkoda, że zamknięte została gastronomia - komentował w programie "Newsroom" Pascal Brodnicki, kucharz, dziennikarz kulinarny. I apelował: nie straćmy naszych nawyków, można zamawiać jedzenie, wszyscy razem możemy wspierać gastronomię. - To wielki apel: wybierzcie restauracje, na których najbardziej wam zależy, zamówcie minimum obiad albo lunch - podkreślał. Zdaniem Brodnickiego restauratorzy boją się o swoją przyszłość. Relacjonował, że jeszcze przed formalną decyzją o zamknięciu widać było, że klienci omijają restauracje. - Mój znajomy miał w zeszłym tygodniu o godz. 16 w środę 120 zł w kasie. To pokazywało, że ludzie bali się przychodzić - mówił.

35 reakcji
7
10
18
Podziel się
Komentarze (18)
26-10-2020
edu plOni potem wesprą nas. Cenami x2. Już raz wiosną daliśmy się nabrać.
zobacz więcej komentarzy (18)
bDnZotOF
KOMENTARZE
(18)
edu pl
miesiąc temu
Oni potem wesprą nas. Cenami x2. Już raz wiosną daliśmy się nabrać.
askad
miesiąc temu
a kto mnie bedzie wspieral?
Zaraz zaraz
miesiąc temu
Mam rachunek kupiłem w Łódzkim barze w kwietniu było kup teraz przyjdź jak będzie normalnie kupiłem za 50 zł danie dnia kosztowało wtedy 16 zł. W połowie maja poslismy tam na obiad danie dnia kosztowało już 20 zł mała butelka napoju 6 zł więc ja ich wspomoglem a oni korzystając ze juz można otworzyć biznes mnie oszukali.
bDnZotOX
piotr123456
miesiąc temu
Nie rozumiem ja zapieprzam na etacie jak oni kupowali nowe BMW to był śmiech że za grosze robię teraz ja na chleb mam i żebrakiem nie jestem oni chcą pomocy z moich podatków ????? pewnie rząd corona wirusa wypuścił ???? ciągłe pretensje i płacz ale życie ponad stan to norma zero oszczędności itp.
ww
miesiąc temu
Taaaaa, po covidzie ceny X3, po rewolucjach X5.😀😀😀
...
Następna strona