Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pascal Brodnicki apeluje o zamawianie jedzenia. "Wesprzyjcie restauracje, na których wam zależy"

- Dużo miejsc publicznych nie zostało zamkniętych. Szkoda, że zamknięte została gastronomia - komentował w programie "Newsroom" Pascal Brodnicki, kucharz, dziennikarz kulinarny. I apelował: nie straćmy naszych nawyków, można zamawiać jedzenie, wszyscy razem możemy wspierać gastronomię. - To wielki apel: wybierzcie restauracje, na których najbardziej wam zależy, zamówcie minimum obiad albo lunch - podkreślał. Zdaniem Brodnickiego restauratorzy boją się o swoją przyszłość. Relacjonował, że jeszcze przed formalną decyzją o zamknięciu widać było, że klienci omijają restauracje. - Mój znajomy miał w zeszłym tygodniu o godz. 16 w środę 120 zł w kasie. To pokazywało, że ludzie bali się przychodzić - mówił.

0
0
18
Podziel się
Komentarze (18)
zobacz więcej komentarzy (18)
KOMENTARZE
(18)
Kasia
2 lata temu
Ze swojej ulubionej knajpy - Buena Vista Social Food zamawiam na wynos. Nie wyobrażam sobie, że gastronomia nie przetrwa tego czasu.
Nie stać mnie
2 lata temu
Na jedzienie w restauracjach Drogi panie niech kupują celebryty
hanys
2 lata temu
a mnie nie zależy i co mi zrobisz ? jesteś celebrytą to ty pomóż innym , kasy masz od metra !
matylda
2 lata temu
A co zrobili w czasie wakacji? Zdzierali jak mogli i gdzie tylko mogli. Nie dam się nabrać.
Ooooo
2 lata temu
Co pandemia czy polityka wykancza?? Jak by wszystko zamknęli na 3tyg byłoby po virusie. Widzicie ile ten cały PiS ma w głowie. Kasa to się liczy kary za maski itp nic dla ludzi tylko przeciwko. Dlatego nie wierzę w to.