Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Prezydent Andrzej Duda angażuje się w piątkę dla zwierząt. Ma apelować o wydłużenie vacatio legis i zmiany w zapisie o uboju rytualnym. - Jeśli będziemy zmuszeni, jeśli PiS popchnie nas w tą stronę, będziemy jeździć od wsi do wsi, od miasta do miasta i zbierać podpisy pod projektem obywatelskim, który takie zmiany cofnie. Jeśli ta ustawa będzie wprowadzona. to PiS kolejne wybory na wsi przegra - powiedział w programie "Newsroom WP" Szczepan Wójcik, prezes Fundacji Polska Ziemia, hodowca norek. Zapowiedział też kolejne protesty. - Będziemy przyjeżdżać nie tylko do Warszawy, będziemy też niestety blokować drogi krajowe, autostrady, drogi szybkiego ruchu. Już chciałbym przeprosić wszystkich, których te utrudnienia dotkną, ale walczymy o swoje życie. Prosimy o zrozumienie - dodał.

13
Podziel się:
KOMENTARZE
(13)
Emeryt
4 lata temu
Już dawno powinni przegrać, ale wieś gremialnie głosowała na PiS. Będziecie gryźć, tylko nie będziecie łykać. Zresztą dlaczego z moich podatków mają dawać rekompensaty rolnikom za wybryki Kaczyńskiego?
RRRRR
4 lata temu
Nie byłabym pewna przegranej PIS-u . Niech pan i pana koledzy spojżą w lustro , rolnik nie wygląda jak wy , prawdziwy rolnik ciężko pracuje przez cały rok i ma spracowane dłonie wasze są pięknie wypielęgnowane . poza tym rolnictwo jest ważną dziedziną , i mimo wszystko PIS zawsze będzie cenił ROLNIKÓW wysoko .
WYDRA
4 lata temu
Wy walczycie o kasę , a nie o życie , o to to walczą ci co nie mają co zjeść i mieszkają w haniebnych warunkach , mowa tu o zwierzętach które co dzień zamęczacie w klatkach , nie mylić z kojcem .
Wa-wa
4 lata temu
Nie walczysz jeden z drugim o życie tylko o KASĘ.
mala11
4 lata temu
Te zwierzaczki tez walcza o życie, są mordowane bez sensu tylko dlatego,ze jakaś celebrytka czy cizia chce futerko prawdziwe mieć w szafie . Człowiek ma zawsze szansę na zmianę pracy, ci hodowcy mogą się przebranżowić - kasę mają.