Trwa ładowanie...
bErxDTzF

Notowania

Przejdź na

Pieniądze z Unii na infrastrukturę. Wiemy, jakie drogi powstaną

- Tam gdzie tworzą się drogi i sieć komunikacji, tam tworzy się biznes - mówi w programie "Money. To Się Liczy" Małgorzata Jarosińska-Jedynak, minister funduszy i polityki regionalnej. To m.in. na drogi ma być przeznaczona część pieniędzy, które Unia da państwom na odbudowę gospodarki po kryzysie. Jakie drogi powstaną? - Mowa tu chociażby o drodze S6 czy S10, które będą realizowane w odcinkach - mówi Jarosińska-Jedynak. Jak dodała minister, nacisk Unii Europejskiej w najbliższej perspektywie skierowany jest przede wszystkim na kolej. - Ten typ transportu jest zdaniem Brukseli bardziej efektywny również ze względów środowiskowych - mówi. To oznacza, że więcej pieniędzy w nowej perspektywie będzie szło na kolej niż na budowę dróg.

29-05-2020
0
0
146
Podziel się
Komentarze (146)
zobacz więcej komentarzy (146)
bErxDTzR
KOMENTARZE
(146)
ttttt
rok temu
kasz nie na drogi ... ale na drogi krzyżowe .... rydzowi zrefundują drogę do nieba
Dexter
rok temu
CPK to Miś naszych czasów. Nikomu to niepotrzebne. Te pieniądze powinny iść na dokończenie sieci dróg szybkiego ruchu, na OZE, nowoczesne technologie. Coś co zaprocentuje w przyszłości. A nie fanaberie jakiegoś posła.
jest źle
rok temu
Tak długo jak będą z Uni napływać dotacje tak długo pisowcy będą przy władzy. Prosty polski obywatel nie wie skąd pis bierze fundusze na drogi, 500+, kościół,emerytury Smoleńsk, Banaś, Szumowski, wieże przekop, i wiele innych afer. Unio jeżeli chcesz nas drugi sort Polaków uchronić przed napływającym komunizmem wstrzymaj dotacje a wtedy pierwszy sort Polaków może się ocknie. A prości ludzie przejrzą na oczy.
bErxDTAj
Tadeusz
rok temu
Kolej celowo została zniszczona.Miliardy zostały wyrzucone w błoto.A teraz za miliardy kolej będzie odbudowana.To się nazywa planowa gospodarka w Polsce.Kryminał tango.
ZAGŁOBA
rok temu
Morawiecki oszuście a co z twoimi obietnicami odnośnie naprawy dród wewnatrz miast i osiedli gdzie dziury czasem sa głebsze niz pól metra=Jak ci mozna wierzyc jak kase ta ten cel przekazałeś podobno na wsparcie czarnej mafii i złodzieja Rydzyka aby mieli czym wykańczc swe biurowce kolosy w warszawie które wybudowali za zrabowane pieniadze całemu narodowi=Co z cmentarzami które sa w łapach czarnych zachłannych siepacy okradających ludzi co chca swych bliskich pochować =kiedy spowrotem przejda pod zarzadzanie gmin świeckich=SPRAWIEDLIWOŚC IDZIE DO WAS MAŁYMI KROKAMI POPRZEZ DZIKIE POLA ALE BEDZIECIE SIE MIEC Z PYSZNA JAK DOJDZIE=??
...
Następna strona