Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Podatek cukrowy. "Mam nadzieję, że rząd wycofa się z pomysłu"

- To smutne, że nie dostaliśmy ustawy ws. podatku cukrowego do konsultacji – powiedział w programie „Money. To się liczy” Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców. – A przypomnę, że podatek miał być płacony od towaru, który schodzi z linii produkcyjnych. Czyli towar nie jest sprzedany a już trzeba za niego zapłacić. Dobrze, że rząd się z tego pomysłu wycofał, ale i tak ustawa jest szkodliwa dla polskich firm. Mamy nadzieję, że ministerstwo całkowicie się z tego projektu wycofa. Na razie wygląda to jak eksperyment na żywym organizmie.

03-02-2020
0
0
13
Podziel się
Komentarze (13)
zobacz więcej komentarzy (13)
KOMENTARZE
(13)
mam dość
3 lata temu
PODATEK OD WSZYSTKIEGO powinien wynosić 90% popieram PIS a nierobom i 500+ wszystko za darmo
NUNCJUSZ
3 lata temu
Rząd nie wycofa się przed niczym, aby dać nierobom, czyli swoim wiernym wyborcom i okraść tych, który na to pracują uczciwie !!!!
borysek
3 lata temu
Gdyby to zależało od Rządu to może by się wycofał ale zależy od kogo innego,a ostatecznej decyzji jeszcze nie ma.
rte
3 lata temu
Dlaczego wszyscy Polacy muszą płacić poprzez państwowe spółki na Górnika Łęczną i Zagłębie Lubin i to w sytuacji gdy wielu ludzi umiera z braku pieniędzy na szpitale i leczenie wielu ciężkich chorób . W sklepach drożyzna , są coraz nowe podatki , a państwowe spółki zamiast dawać kasę do budżetu państwa dają pieniądze na Górnika Łęczna i Zagłębie Lubin.
emeryt
3 lata temu
Podatkami i podnoszeniem cen na wszystko jaśnie nam panujący skazują EMERYTÓW I RENCISTÓW na powolną śmierć == nie zrobimy powideł na zimę ,soczków ,dżemów itd .Powiem tak ===dacie nam takie emerytury jak wasze pensje to będzie wtedy PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ