Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Kinga Jurga
|
aktualizacja

Podhale boi się najazdu turystów. Ważny apel przedsiębiorców

- To co wydarzyło się zaraz po ogłoszeniu przez rząd zdjęcia lockdownu z hoteli, bardzo nas zaskoczyło - przyznała w programie „Money. To się liczy” Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. – Niektórzy właściciele hoteli mówią nam, że w ciągu godziny odnotowali kilkanaście tysięcy prób połączenia. Na portalach noclegowych zaraz po konferencji premiera turyści zarezerwowali ponad 20 tysięcy miejsc. Istne szaleństwo! To nas bardzo cieszy, bo znów możemy pracować i zarabiać, ale jednocześnie jesteśmy pełni obaw, bo w weekend będzie najazd. Rozumiemy turystów, którzy są zmęczeni siedzeniem w domu i chcą oderwać się od tego wszystkiego choć na kilka dni, ale boimy się, czy przy takiej liczbie ludzi, kumulacji turystów w weekend, będziemy w stanie utrzymać dyscyplinę i przestrzeganie zaleceń. Ludzie, którzy wyjeżdżają ze swojego miejsca zamieszkania i przyjeżdżają do nas, często zapominają, że u nas też jest epidemia. Dlatego mam ważny apel. Bądźmy...

rozwiń
KOMENTARZE
(93)
Jacek
3 lata temu
Kto na money pisze te artykuły. Dwa wykluczające się. Po tych doniesieniach wynika że w Polsce mamy dobrobyt jakiego nie było dotychczas. Gdzie to bezrobocie , bankructwa . Tzn. że pandemia wzbogaciła polskie społeczeństwo.
Zenek
3 lata temu
Covid Party Podhale - przyjedź i baw się doskonale :D
Obiektywny
3 lata temu
To może trzeba się zastanowić na ile te media są obiektywne a na ile wymyślają problemy byleby ludzie klikali a reklamodawcy dawali zlecenia najlepiej firmy farmaceutyczne.
Baca
3 lata temu
Dobrze musimy się odkuć, podnoszę ceny w ten weekend x3. Grzaniec u mnie 20zł a duza herbatka 300mlz goździkami 23. Zapiekanka 15. Hamburger 35 ;)
Myślenie boli
3 lata temu
To częściowe zniesienie restrykcji to podpucha, rządzący dobrze wiedzą że dzicz rzuci się wyjeżdżać w wielkiej masie, potem będą mieli ekstra pretekst do zamknięcia wszystkiego na amen na długie miesiące, a następnie przejmą upadłe biznesy za bezcen, stare od wieków znane numery socjotechniczne ...
...
Następna strona