Trwa ładowanie...
bECXVGEl
Notowania
Przejdź na

Podhale rozczarowane. "Nasi posłowie i wiceminister zawiedli, ogromny błąd"

- Pan Andrzej Gut-Mostowy, wiceszef resortu rozwoju, jest bardzo dobrze poinformowany o tym, co dzieje się w naszym regionie, w jak trudnej jesteśmy sytuacji. W końcu stąd pochodzi i tu prowadzi własny biznes - powiedziała w programie „Money. To się liczy” Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. – Na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że turystyka jest tu kołem napędowym całej lokalnej gospodarki. Dlatego my nie mówimy o kryzysie branż: hotelarskiej czy gastronomicznej, ale o zapaści gospodarczej całego regionu. Zabrakło pomocy, mediacji i dialogu ze strony posłów, przedstawicieli naszego regionu. Myślę, że wszyscy to sobie zapamiętamy. To był ogromny błąd, nie szukano wspólnych rozwiązań, nie brano sugestii, które płynęły ze strony przedsiębiorców, mieszkańców. Zabrakło porozumienia na każdym etapie - stwierdziła.

0
0
27
Podziel się
Komentarze (27)
zobacz więcej komentarzy (27)
bECXVGEx
KOMENTARZE
(27)
ALE JAJCA!!!
7 miesięcy temu
W MIĘDZYZDROJACH MOŻNA BYŁO KUPIĆ CIUPAGĘ JAKO PAMIĄTKĘ Z NAD MORZA Z NAPISEM MADE IN CHINA
zwykły2
7 miesięcy temu
Drodzy, sympatyczni podhalańczycy! Wyciągnijcie, proszę, wnioski przy wyborach. Nie ten jest dobrym gospodarzem, kto trzyma z księdzem (z Torunia), tylko ten, kto szanuje pracę innych.
G-Sort
7 miesięcy temu
Tak jak wybraliście tak macie i nie zapomnijcie nadal na nich głosować a teraz na balkon i do księżyca wyć może was wysłucha,chociaż na głupote nie ma lekarstwa
bECXVGEP
Kacperek
7 miesięcy temu
Gorole, wieta że 3 stare, wyblakłe wrony do Hołowni dołączyły i mówią, że to "świeże powietrze". Poproście Pamaską i lećta tym tropem
anna
7 miesięcy temu
No przecież sami wybieraliście. Szczycicie się że jesteście wyborczym zapleczem pisu. Do kogo teraz pretensje i żale? Wasz świadomy wybór.
...
Następna strona