Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- W Polsce obowiązuje zakaz organizowania zgromadzeń i jest to związane ze stanem epidemii, nie ma to na celu ograniczania niczyich praw. Każdy odpowiedzialny Polak powinien zadać sobie pytanie, czy w ten sposób nie przedłuży czasu epidemii - mówił o kolejnym planowanym przez przedsiębiorców proteście rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Ciarka. - Podczas ostatniego protestu wylegitymowaliśmy ok. 400 osób, przedsiębiorców było tylko 140. Pozostałe osoby to znani nam zadymiarze o długich notowaniach kryminalnych. Te osoby psują dobry wizerunek przedsiębiorców, przyszli zwykli chuligani - przekonywał Mariusz Ciarka.

KOMENTARZE
(320)
Kasia
4 lata temu
Policja przez ostatnie 5 lat straciła szacunek i potrzeba dekad zanim go odzyska. To jedna z akcji która wpływa na jej postrzeganie - zero zaufania do formacji; z pewnoscia zwróce sie do was (policji) tylko w ostatecznosci, jezeli nie bedzie innych sposobow. Statystycznie postrzegam funkcjonariuszy policji jako krzywoprzysiezcow.
ja
4 lata temu
Kulsony to znane zadymiarze!!
nierób
4 lata temu
Za komuny propaganda też bębniła że strajki organizowali przestępcy nieroby,Wygląda na to że właśnie oni zmienili ustrój
Żołnierz
4 lata temu
Panie Ciarka jak to być PiSowskim Pachołkiem co karzą to powiem bez honoru. Nawet nie znasz swoich obowiązków.
Kamal
4 lata temu
Przyjdzie taki czas gdy inna władza będzie wam łamać kręgosłupy
...
Następna strona