Notowania

wiadomości
07.10.2009 12:21

Cimoszewicz w rządzie?

Donald Tusk miałby mu zaproponować objęcie teki ministra sprawiedliwości lub MSZ.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

_ aktualizacja: 12:20 _

*Trwa spotkanie Donalda Tuska z Włodzimierzem Cimoszewiczem - dowiedziała się nieoficjalnie Informacyjna Agencja Radiowa. Media spekulują, że premier może zaproponować politykowi lewicy wejście do rządu. *

O godzinie 14.30 odbędzie się konferencja prasowa premiera, na której Donald Tusk ma przedstawić ewentualne zmiany.

Włodzimierz Cimoszewicz rano zapewniał jednak, że rozmowa była umówiona dużo wcześniej. Zaznaczył, że dotychczas nie dostał propozycji wejścia do rządu Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Podkreślił, że rozmowa będzie dotyczyć współpracy wokół jego kandydatury do władz Rady Europy.

Były premier powiedział, że nie ma żadnych informacji dotyczących jegowejścia do rządu Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Dodał, że mimo wszystko w polityce różne rzeczy się mogą zdarzyć i niczego nie można wykluczyć.

POSŁUCHAJ WŁODZIMIERZA CIMOSZEWICZA:

Włodzimierz Cimoszewicz nie chciał się odnieść do hipotetycznej sytuacji, w której premier zaproponowałby mu stanowisko w gabinecie. Nazwisko Cimoszewicza pojawia się w kontekście dwóch resortów - sprawiedliwości i spraw zagranicznych. W takiej sytuacji obecny szef MSZRadosław Sikorskimiałby objąć ministerstwo obrony narodowej.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz