Notowania

PiS
09.01.2010 14:38

Gosiewskiego nowym "filarem PiS"

Polityk został wiceszefem PiS. Wcześniej był szefem klubu parlamentarnego partii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Przemysław Gosiewskizostał wybrany nowym wiceszefem Prawa i Sprawiedliwości. Rada Polityczna wybrała go_ miażdżącą większością głosów _.

Nowo wybrany wiceszef PiS-u będzie też koordynatorem Zespołu Pracy Państwowej, czyli grupy roboczej przygotowującej partię do objęcia rządów w przyszłości.

(Dźwięk: IAR)

W środę Gosiewski zrezygnował z kierowania klubem parlamentarnym PiS. Na stanowisku zastąpiła go posłankaGrażyna Gęsicka. Szef partiiJarosław Kaczyńskiinformował wówczas, że Gosiewski pokieruje pracami partyjnego Zespołu Pracy Państwowej, a na sobotnim posiedzeniu Rady wysunięta zostanie jego kandydatura na wiceprezesa partii.

6 i 7 marca odbędzie się kongres wyborczy Prawa i Sprawiedliwości w Poznaniu. Prezes PiS Jarosław Kaczyński poinformował, że zostaną na nim wybrane władze partii, w tym prezes. Kaczyński nie wyklucza, że będzie jednym z kandydatów na to stanowisko. Drugi dzień kongresu będzie poświęcony sprawom programowym.

* [ Posłowie o zmianie szefa klubu PiS: Bez rewolucji ]( http://news.money.pl/artykul/poslowie;o;zmianie;szefa;klubu;pis;bez;rewolucji,121,0,574073.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: PiS, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz