Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Karski: Kaczyński dobry jest taki jaki jest

0
Podziel się:

Posłowie PiS uważają, że prezydent nie musi uciekać się do sztuczek marketingowych.

Karski: Kaczyński dobry jest taki jaki jest
(PAP/Tomasz Gzell)

Posłowie PiS uważają, że prezydentLech Kaczyńskipodejmuje słuszne decyzje i nie musi uciekać się do sztuczek marketingowych.

PosłowieKarol KarskiiElżbieta Jakubiakskomentowali doniesienia prasy o wyprawie PiS-owskich specjalistów od kampanii wyborczych do USA.

Adam Bielani Michał Kamiński mają tam szukać inspiracji przed kolejnymi wyborami prezydenckimi.

Poseł Karski uważa, że prezydent wystarczająco dobry jest taki jaki jest. Jak podkreślił, ważny jest wizerunek, ale najważniejsze jest to co robi Lech Kaczyński.

Poseł PiS przypomniał, że prezydent zgłasza wiele projektów ustaw, podejmuje inicjatywy związane z bezpieczeństwem Polski i z polskim bezpieczeństwem energetycznym, podejmuje szereg działań, które - jak się wyraził - stopują rząd w podejmowaniu złych decyzji.

Według posła PiS, _ pusty PR _ to specjalność PO iDonalda Tuska. _ - Niech premier Tusk zastanawia się, czy w związku z podpisaniem umowy o tarczy antyrakietowej spadnie mu o półtora procent, czy mu wzrośnie - to są problemy małych polityków, Lech Kaczyński jest mężem stanu _ - powiedział poseł Karski.

Zdaniem byłej szefowej gabinetu prezydenta, Elżbiety Jakubiak, nie należy spodziewać się zmian w wyglądzie i zachowaniu Lecha Kaczyńskiego. _ - Znam prezydenta bardzo długo i nie sądzę by prezydent zmienił się w Baraka Obamę z dnia na dzień, a jeśli zacznie chodzić w koszuli z krótkim rękawem to wróci do starych przyzwyczajeń i do tego co najbardziej lubi, a nie będzie to żadna zmiana wizerunkowa _ - powiedziała Elżbieta Jakubiak.

wiadomości
polityka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)