Notowania

zbigniew chlebowski
17.09.2008 14:03

Kłopotek przeprasza Piterę i żąda przeprosin

Poseł tłumaczy, że słowa o szaleństwie, obsesji i chorej kobiecie wypowiedział w ferworze wymiany ciosów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Poseł tłumaczy, że słowa o _ szaleństwie, obsesji i chorej kobiecie _wypowiedział w ferworze _ wymiany ciosów _.

Jednocześnie poseł PSL oczekuje, że minister do walki z korupcją przeprosi go z trybuny sejmowej za publiczne pomówienie.

Jak zapewnił poseł Kłopotek, wczoraj tekst przeprosin został wysłany do minister Pitery. Parlamentarzysta w piśmie szczegółowo przedstawia kalendarium zdarzeń związanych ze sprawą jego interwencji, dotyczącej drogi, łączącej stację benzynową w podbydgoskiej Zielonce z planowaną drogą ekspresową S5.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Pitera: Nie przeproszę Kłopotka ]( http://news.money.pl/artykul/pitera;nie;przeprosze;klopotka,72,0,370504.html )
* [ Kłopotek: Nie wyciszać sporu z Piterą ]( http://news.money.pl/artykul/klopotek;nie;wyciszac;sporu;z;pitera,37,0,370469.html )
* [ PO walczy z nepotyzmem. Ale nie w koalicji ]( http://news.money.pl/artykul/po;walczy;z;nepotyzmem;ale;nie;w;koalicji,208,0,350160.html )

List Kłopotka do minister Pitery dotarł nie tylko do bezpośredniej adresatki. Otrzymali go również - z prośbą o podjęcie działań, które _ spowodują, żeJulia Piterazaprzestanie praktyk niegodnych posła i ministra _- premierDonald Tusk, marszałek sejmuBronisław Komorowskii przewodniczący Klubu Parlamentarnego POZbigniew Chlebowski.

List dotarł także do prezesa PSLWaldemara Pawlakaoraz przewodniczącego Klubu Parlamentarnego tej partiiStanisława Żelichowskiego.

Oni z kolei mają na najbliższym spotkaniu koalicyjnym poruszyć temat działalności i praktyk stosowanych przez minister Piterę.

Tagi: zbigniew chlebowski, wiadomości, polityka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz