Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bartoszewski
29.09.2007 16:14

Nie wierzcie furiatom i Tuskowi

"Polska potrzebuje rządu, który będzie szanował ludzi" - uważa Bartoszewski. Premier zaś ostrzega przed Tuskiem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jacek Turczyk)

"Polska potrzebuje rządu, a nie "nierządu", Polska potrzebuje rządu, który będzie szanował ludzi" - powiedział *Władysław Bartoszewski* na konwencji Platformy Obywatelskiej w Krakowie. Natomiast premier podczas konwencji w Szczecinie przyjął taktykę straszenia Tuskiem.

Bartoszewski w czasie swego wystąpienia na konwencji PO, na którą - jak powiedział - przyszedł "jako stary przyjaciel", Bartoszewski zaapelował, by "nie wierzyć frustratom i dewiantom politycznym", którzy "swoje kompleksy odreagowują na narodzie" (aby przeczytać więcej o przemówieniu Bartoszewskiego, kliknij tutaj).

Sobota to dzień konwencji wyborczych. Nie tylko było gorąco wśród zwolenników PO, ale także PiS-u. Premier podczas konwencji swojej partii w Szczecinie większość czasu poświeciłDonaldowi Tuskowi. Ostrzegał przed nim i jego uległością wobec Niemców. Przeciwstawiał mu swoją twardą postawę na arenie międzynarodowej.

"Dla nas te wybory są szansą. Są szansą na to, by raz na zawsze, ostatecznie, skończył się w Polsce system korporacji, korupcji, przywilejów, skończył się system zgoła kast, salonów, towarzystwa" - mówił takżeKaczyński.

Dodał, że są tacy, którzy liczą na to, że "wybory przyniosą marsz do tyłu, ku temu co było". Więcej fragmentów przemówienia poznasz klikając tutaj.

Premier w Szczecinie odniósł się także do krakowskiego przemówienia Władysława Bartoszewskiego. Bartoszewskiego nazwał człowiekiem, który rozmawia z Niemcami "zgięty w pas".

Bartoszewski (nie znając jeszcze tych słów) powiedział o ekipie rządowej Kaczyńskiego, że dyplomacją zajmują się obecnie "dyplomatołki".

Tagi: bartoszewski, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap, wybory
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz